Ana sayfa / Personel Servis Taşımacılığı / istanbul’da En iyi Servis Turizm Firması Meva Turizm
istanbul'da En iyi Servis Turizm Firması Meva Turizm
istanbul'da En iyi Servis Turizm Firması Meva Turizm

istanbul’da En iyi Servis Turizm Firması Meva Turizm

istanbul’da En iyi Servis Turizm Firması Meva Turizm
4.9 (97.5%) 8 votes

istanbul’da En iyi Servis Turizm Firması Meva Turizm, Okul servis, Dershane, istanbul, Minibüs, Otobüs, Gezi, Araç Kiralama, Organizasyon, Söz Nişan Düğün, VİP, Misafir Karşılama, Transfer Hizmetleri. Okul servis taşıma programı, Dershane Taşıma Servisi, İstanbul Personel Taşımacılığı. Minibüs Kiralama, Otobüs Kiralama, Gezi İçin Araç Kiralama, Turizm Organizasyon, Misafir Karşılama Hizmetleri, VİP Transfer Hizmetleri. Havalimanı Transfer Taşımacılık, Havaalanı Turist Servisi, hizmetlerimiz hakkında bilgiler sunulmuştur.

Meva Turizm

Meva Turizm Firması olarak; Servis taşımacılık, okul servisi taşımacılığı, yolcu taşımacılığı ve daha pek çok farklı alanda yapmış olduğumuz çalışmalarda lüks ve konforlu araç seçenekleriyle yolculuk etmeniz için sizlere en kaliteli şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde firmamız ile görüşme yaparak bu konuda taleplerinizi kolayca iletebilir ben kısa süre içerisinde geri dönüş alabilirsiniz. Servis araçlarımız da yer alan şoförlerimiz en az beş yıllık deneyime sahip olduklarından; bu konuda daha güvenli şekilde ulaşım sağlamanız için gereken her türlü önlemi almaktayız.

Meva Turizm Otomotiv Limited Şirketi

Meva Turizm Ltd Şti
Meva Turizm Ltd Şti
Tevfik Bey Mahallesi Merkez Cad. 34/A 34295 Küçükçekmece / İstanbul

(0212) 424 12 12
(0212) 426 72 72
(0212) 425 26 77

istanbul’da En İyi Servis Turizm Firması

2009 yılından itibaren firmamız kurumsal bir firma olarak servis turizm sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğumuz ilk günden itibaren kalitemizden ödün vermeden devam ettiğimiz çalışmalarımız sayesinde; bu alanda istanbul’da en iyi servis turizm firması olarak yolumuza devam etmekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmetler de gerekli olan her türlü belge ve sertifikaya sahip olarak profesyonel bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İşimizde can güvenliği, istikrar ve kaliteli hizmet sunmak bizim için ön planda olduğu gibi; aynı zamanda %100 müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde çalışmalarımızı devam ettirerek bu alanda en iyisi olma yolunda hızla ilerledik ve sonunda istediğimiz başarıyı elde ettik.

Uzman personelimiz ile vermiş olduğumuz her hizmette müşteri memnuniyetini sağlamak ve aynı zamanda kaliteli sonuçlar elde edilmesi için en iyi şekilde çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Pek çok farklı alanda yeterli kapasitemiz ile kesintisiz olarak hizmet sunmaktayız.

Okul servis taşıma programı

Firmamız okul taşımacılığı alanında yapmış olduğu okul servis taşıma programı çalışmaları sayesinde öğrencilerin güvenli bir şekilde ulaşım sağlaması için hizmet vermektedir. İlkokul, ortaokul, lise gibi farklı seçenekler için hizmet talep etmeniz durumunda servis araçlarımız ile yeterli kapasiteye göre hizmet alabilirsiniz. Özellikle küçük çocuklar için alınacak olan öğrenci servis hizmetinde personelimiz gerekli önlemleri alarak çocukların güvenli bir şekilde ulaşmalarını sağlamaktadır.

Okul servis taşıma programı
Okul servis taşıma programı

istanbul’da En iyi Servis Turizm Firması olarak Okul taşıma hizmetleri Sabah veya öğle servisi hizmetleri için yapmış olduğunuz taleplere göre düzenlenecek olan; güzergâhlar üzerinden öğrencilerin alınması ve okula ulaştırılması sağlandığı gibi aynı şekilde geri dönüşlerde de okuldan alınan öğrenciler adreslerine ulaştırılmaktadır. Bu süreçte özellikle araç içerisinde oluşabilecek her türlü soruna karşı personelimiz gerekli itina göstererek öğrencilerin güvenliğini sağlamaktadır.

Dershane Taşıma Servisi

Dershane eğitimi alan öğrenciler için firmamız dershane taşıma servisi hizmeti ile öğrencileri ulaşım sorunu yaşamadan istedikleri her durumda güvenli bir şekilde ulaşım sağlamasına yardımcı olmaktadır. Uzun yıllardır bu sektörde vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde firmamızı en iyi öğrenci servis firması seçeneği olarak kurumsal alanda çalışmalarını sürdürmektedir. İşimizin vermiş olduğu sorumlulukların farkında olarak yapmış olduğumuz her çalışmada önceliğimiz müşterilerimizin güvenli ve kaliteli hizmet almasıdır.

Öğrencilerin dershane çıkışı ve dershane başlangıcında herhangi bir problemle karşılaşmadan ulaşım sağlayabilmesi için belirlenmiş olan sayıdaki araç kapasitemiz sayesinde öğrenci taşıma hizmeti sunmaktayız. Bu konuda firmamız ile çalışmak isteyen herkes iletişime geçerek daha kaliteli hizmet almak adına detaylı bilgiye sahip olabilirler.

İstanbul Personel Taşımacılığı

Personel taşımacılığı alanında her geçen gün daha da genişleyen filo kapasitemiz sayesinde her müşterimizin yapmış olduğu talebi en kaliteli şekilde karşılamaktayız. Özellikle İstanbul personel taşımacılığı alanında firmamız kendisini kanıtlamış ve güvenilir hizmetiyle çalışmalarını sürdürmeye devam ettiğinden bu alandaki talepleri en iyi şekilde karşılamak için kesintisiz olarak çalışmalarına devam etmektedir.

istanbul’da En iyi Servis Turizm Firması olarak Personel taşımacılığında yeterli araç seçeneği için taşınacak olan personelin sayısına göre belirleme yapılmaktadır. Talep etmeniz durumunda belirlenecek olan güzergah üzerinden her personelin eşit sürelerde adreslerine ulaştırılması için en uygun güzergah belirlenmektedir. Bu durumda vereceğiniz bilgiler doğrultusunda yapılacak olan çalışmalar sayesinde onaylamanız durumunda daha fazla beklemek zorunda kalmadan hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Uzman personelimiz ile %100 müşteri memnuniyetini sağlayarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Söz Nişan Düğün

Özel etkinliklerde özellikle konukların herhangi bir problem ile karşılaşmadan ulaşım sağlaması için firmamız servis araçları ile taşıma hizmeti sunmaktadır. Bu sayede söz nişan düğün gibi pek çok farklı etkinlik için minibüs, midibüs, yarım, tam, şöförlü, otobüs kiralama taleplerinizi firmamıza ileterek kaliteli hizmet alabilirsiniz. Etkinliklere katılacak olan konukların daha kolay şekilde ulaşım sağlaması açısından etkinlik sahipleri tarafından belirlenecek olan sayıdaki araç seçeneği ile taşıma hizmeti sunulmaktadır.

Kalitemizden ödün vermeden kurulduğumuz ilk günden itibaren yapmış olduğumuz her çalışmada güven, kalite ve istikrar firmamızın belirlemiş olduğu kalite standartlarıdır. Bu sayede daha iyi hizmet vermek adına her geçen gün kendimizi geliştirerek çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Yapmış olduğumuz çalışmalarda her türlü belge ve sertifikaya sahip olan firmamız profesyonel olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Minibüs Kiralama

Farklı amaçlar için ulaşım sorununu çözmek adına sizlere çözüm ortaklığı sunarak talep ettiğiniz her türlü konuda yardımcı olmaktayız. Özellikle az sayıda kişinin ulaşım sağlayabilmesi için minibüs kiralama işlemleri konusunda uygun fiyat seçeneklerimizden yararlanarak herhangi bir problem yaşamadan lüks ve bakımlı araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Firmamızda yer alan yeterli araç kapasitesi her müşterimizin yapmış olduğu talebi en kısa süre içerisinde karşılamamız için etkili olmaktadır. Dilediğiniz her durumda kaliteli hizmet almak için firmamız ile görüşme yapabilir ve bu sayede istediğiniz süre boyunca minibüs kiralamak için taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Günlük veya uzun süreli araç kiralama işlemi yapmak istediğinizde belirtmiş olduğunuz sayıdaki minibüs tarafınıza sunularak bu şekilde ulaşım sorununun çözülmesi için sizlere yardımcı olunmaktadır.

Otobüs Kiralama

Çok sayıda kişinin aynı anda ulaşım sağlayabilmesi için özellikle otobüs kiralama işlemi yapılması gerekir. Bu konuda firmamızın vermiş olduğu hizmet ile talep ettiğiniz durumlarda istediğiniz gibi otobüsü kiralamanız için sizlere yardımcı olmaktadır. Farklı etkinlikler için toplu olarak ulaşım sağlanması gerektiğinde özellikle otobüs ulaşımın tek seferde sağlanması için etkili bir seçenek olmaktadır.

Firmamız yeterli sayıdaki aracı ile yapmış olduğunuz midibüs, minübüs ve otobüs kiralama taleplerine en hızlı şekilde karşılayarak belirtmiş olduğunuz tarihlerde otobüsü tarafınıza teslim ederek kullanımınıza sunmaktadır. Özellikle bu alanda yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her durumda ulaşım sorununu çözmeniz için sizlere yardımcı olmaktayız. Kiralama süresi için yapmış olduğunuz taleplere göre belirlenecek olan fiyat seçenekleri üzerinden hizmet alabilirsiniz.

Gezi İçin Araç Kiralama

Farklı alanlarda yapılacak olan gezi düzenlemelerinde özellikle geziye katılacak olan kişilerin rahat ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilmesi için bakımlı araç seçenekleriyle hizmet verilmektedir. Bu konuda firmamız ile yapacağınız görüşmelerde gezi için araç kiralama işlemini istediğiniz süre zarfında kullanabileceğiniz araç seçenekleriyle yapabilirsiniz. Geziye katılacak olan kişilerin sayısına göre kiralama işlemi yapılacak olan araç seçenekleri değişebilir.

Belirtmiş olduğunuz araç modelleri üzerinden kiralama işlemi yapılarak gezi sırasında herhangi bir problemle karşılaşmadan kaliteli sonuçlar elde etmenize yardımcı olmaktadır.

Gezinin düzenlendiği alana göre değişecek olan kiralama süreleri; özellikle fiyatların değişmesine etkilediğinden belirtmiş olduğunuz süre zarfında kullanmak için tercih ettiğiniz aracın kiralama bedeline göre hesaplama yapılmaktadır.

Turizm Organizasyon

Turizm alanında yerli veya yabancı turistlerin farklı alanlarda etkinliklere katılabilmesi için gerekli olan araç seçenekleri konusunda yapmış olduğunuz talepleri firmamız bakımlı ve lüks araç seçenekleriyle karşılamaktadır. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz her durumda firmamız ile görüşme yaparak turizm organizasyon işlerinde kullanabileceğiniz araç seçeneklerini tercih edebilir ve istediğiniz süre boyunca kiralama işlemi yaparak kullanabilirsiniz.

Hizmete başladığımız ilk günden itibaren her zaman önceliğimiz müşterilerimiz olduğundan bu konuda güvenli ve kaliteli hizmet almanız adına kesintisiz olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. istanbul’da En iyi Servis Turizm Firması taşımacılık hizmeti için gerekli belgelere ve sertifikaya sahip olarak çalışmalarını profesyonel bir şekilde sürdürmektedir. Her daim kaliteli hizmet almak isteyenlerin tercihi olarak çalışmaya devam etmekteyiz.

Misafir Karşılama Hizmetleri

Farklı şehirlerden veya ülkelerden gelecek olan misafirlerimizi karşılamak istediğinizde özellikle yeterli kapasiteye sahip araç seçenekleri için firmamız ile görüşme yapabilirsiniz. Bu konuda farklı sayıdaki müşterilerin ulaşım sorununu çözmek için farklı araç seçenekleriyle hizmet veren firmamız yapmış olduğunuz talepleri en kaliteli şekilde karşılamak adına sizlere çözüm sunmaktadır.

Misafir Karşılama Hizmetleri
Misafir Karşılama Hizmetleri

istanbul’da En iyi Servis Turizm Firması ile görüşme yaparak misafir karşılama hizmetleri konusunda ihtiyaç duyduğunuz minibüs veya otobüs gibi farklı araç seçenekleri için; taleplerinizi iletebilir ve bu sayede kaliteli hizmet alabilirsiniz. Profesyonel ekibimizle yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde her müşterimizin taleplerini en iyi sonuçları elde edecek şekilde karşılamaktayız. Bu sektörde kalitenin adresi olarak her daim profesyonel ekibimiz ile birlikte sizlere yardımcı olmaya devam etmekteyiz.

VİP Transfer Hizmetleri

Özel misafirler için VİP transfer hizmetleri almak isteyen müşterilerimizin yapmış olduğu talepler karşısında lüks ve konforlu araç seçeneklerimiz ile belirtmiş olduğunuz adresten alınan misafirleriniz; istediğiniz adrese ulaştırılmaktadır. Özellikle şirketler çoğu zaman gelecek olan misafirleri için özel transfer hizmeti almak istediklerinde; bu konuda taleplerini bizlere ileterek en lüks araç seçenekleriyle misafirlerin karşılanmasını sağlayabilirler.

VİP Transfer Hizmetleri
VİP Transfer Hizmetleri

İstanbul’da En iyi Servis Turizm Firması olarak yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekibimiz vermiş olduğumuz personel taşımacılığı, servis aracı kiralama, şoförlü otobüs kiralama, yolcu taşımacılığı hizmetleri sırasında misafirlerinizin rahat ve kaliteli şekilde ulaşım sağlaması için gerekli her türlü itinayla göstermektedir. Araçlarımızın iç konforu özellikle düzenlendiğinden bu konuda herhangi bir problem yaşamayacaksınız. Uzun veya kısa yolculuklarda misafirlerinize rahat bir şekilde yolculuk yapması için gerekli her şey araç içerisinde yer almaktadır.

Havalimanı Transfer Taşımacılık

Hava yoluyla gelecek olan misafirlerimiz için; havalimanı transfer taşımacılık hizmeti veren firmamız havaalanına inen yolcuların istedikleri alana ulaştırılması için yardımcı olmaktadır.

Belirtmiş olduğunuz saatte gelecek olan yolcu sayısına göre uygun araç seçenekleri belirlenerek bu şekilde havalimanına ulaşım sağlandıktan sonra; yolcuların araç içerisine yerleşmesiyle istenilen adrese doğru yola çıkılmaktadır.

Yolculuk boyunca araç içerisinde bulunan misafirlerin rahat ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlayabilmesi için her türlü konuda dikkatli davranılmaktadır.

İstanbul’da En iyi Servis Turizm Firması olarak verdiğimiz hizmetlerde; müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek için özellikle yapmış oldukları taleplerini en kaliteli şekilde karşılayarak bu sayede istedikleri gibi etkili sonuçlar elde edilmesine yardımcı olmaktayız. Yılların vermiş olduğu deneyim sayesinde her müşterimiz için çözüm ortağı olarak yapılan taleplerin en iyi sonuçlar ile karşılanması için çalışmaktayız.

Havaalanı Turist Servisi

Yurt dışından veya yurt içinden gelecek olan turistler için havaalanı turist servisi hizmetimiz bulunmaktadır. Talep edilmesi durumunda minibüs veya midibüsler ile yolcuların havaalanından alınması ve istedikleri gibi otel veya farklı alanlara ulaştırılmasını sağlamaktayız. Özellikle bu konuda deneyimli olan ekibimiz yolcuların rahat etmesi için gerekli olan her konuda gerekli itinayı göstermektedir.

İşimizde her zaman müşteri memnuniyeti ön planda olduğundan uzun yıllardır bu alanda kurumsal ve istanbul’da En iyi Servis Turizm Firması olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Turistlerin belirlenmiş olan saatte; hava limanından alınması ve istenilen adrese ulaştırılması için yapmış olduğunuz talebe göre belirlenecek olan araç seçenekleriyle hava alanına ulaşım sağlanmaktadır.

Daha sonrasında yapılan anlaşmaya göre turistlerin bırakıldığı adresten alınması ve aynı şekilde hava alanına bırakılması da sağlanabilir.

istanbul’da En iyi Servis Turizm Firması Meva Turizm

11 Haziran 2017 tarihinde servistasimaciligi.com web sitesinde istanbul’da En iyi Servis Turizm Firması Meva Turizm başlıklı yazımız içerisinde Okul servis, Dershane, istanbul, Minibüs, Otobüs, Gezi, Araç Kiralama, Organizasyon, VİP, Misafir Karşılama, Transfer Hizmetleri, Dershane Taşıma Servisi, Okul servis taşıma programı, İstanbul Personel Taşımacılığı, Söz Nişan Düğün, Otobüs Kiralama, Minibüs Kiralama, Gezi İçin Araç Kiralama, Turizm Organizasyon, VİP Transfer Hizmetleri, Misafir Karşılama Hizmetleri, Havalimanı Transfer Taşımacılık, Havaalanı Turist Servisi, hizmetleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Meva Turizm

Okul Servis Araçları Sürücüleri ve Personeli Eğitim Kursu

Okul Servis Araçları Sürücüleri ve Personeli Eğitim Kursu

Okul Servis Araçları Sürücüleri ve Personeli Eğitim Kursu4.7 (94.29%) 14 votes Okul Servis Araçları Sürücüleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara