Ana sayfa / Personel Servis Taşımacılığı / Personel Servis Aracında Uyulması Gereken Kurallar Meva Turizm
Personel Servis Aracında Uyulması Gereken Kurallar
Personel Servis Aracında Uyulması Gereken Kurallar

Personel Servis Aracında Uyulması Gereken Kurallar Meva Turizm

Personel Servis Aracında Uyulması Gereken Kurallar Meva Turizm
5 (100%) 4 votes

Personel Servis Aracında Uyulması Gereken Kurallar Meva Turizm, Araç içerisinde uyulması gereken, Servis Taşımacılığı İçin Gerekli Belgeler, Personel Taşıma Teklifi Nasıl Verilir? Öğrenci Taşıma Okul Teklifleri, Saatler ve Güzergâh. Personel Taşıma Sözleşmesi Sigorta Şartları, Taşıma sözleşmesinde yer alan sigorta şartları konularında bilgiler yer almaktadır.

Meva Turizm Firması

Firmamız 2009 yılından itibaren kurumsal bir firma olarak personel taşımacılığı, öğrenci servis taşımacılığı ve yolcu taşımacılığı alanında hizmet vermeye başlamıştır. Meva Turizm Firması vermiş olduğu hizmetlerde güvenli, kaliteli ve istikrarlı bir şekilde çalışmalarını devam ettirirken gerekli olan bütün belgelere sahip olarak profesyonel hizmet sunmaktadır.

Personel Servis Aracında Uyulması Gereken Kurallar

Kurumsal bir firma olarak personel taşımacılığı & öğrenci servis taşımacılığı ve yolcu taşımacılığı alanında Firmamız 2009 yılından itibaren hizmet vermeye başlamıştır. Firmamız vermiş olduğu hizmetlerde güvenli, kaliteli ve istikrarlı bir şekilde çalışmalarını devam ettirirken gerekli olan bütün belgelere sahip olarak profesyonel hizmet sunmaktadır.

Personel servis taşımacılığı sırasında özellikle araç içerisinde uyulması gereken kural seçenekleri bulunmaktadır. Daha güvenli şekilde ulaşım sağlanması için her personelin uyması gereken kurallar firmamız tarafından açık bir şekilde belirtilmektedir. işyeri Servis Araç Kuralları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Servis Araçları Kuralları

Servis araçları kuralları içerisinde yolculuk sırasında personelin mutlaka kemerlerinin takılı olması gerekir. Ayrıca araç hareket halindeyken hiçbir personelin ayakta olmaması gerekir.

Can güvenliği vermiş olduğumuz hizmette en önemli seçenek olduğundan bu konuda gerekli önlemler alınarak yola çıkılmaktadır. Yol boyunca şoförüyle konuşma yapılmaması ve şoförü dikkatini dağıtılmaması gerekmektedir. Bu ve bunun gibi pek çok farklı kural seçeneğini araç içerisinde açık bir şekilde belirtildiğinden yolculuk sırasında mutlaka uyulması gerekir.

Araç içerisinde uyulması gereken

Servis taşımacılık Firmamız tarafından belirlenmiş olan araç için uyulması gereken kural seçenekleri her hizmetimiz için geçerlidir. Özellikle can güvenliğini sağlamak adına seçmiş olduğumuz araçlarda her personelin oturduğu koltukta emniyet kemeri bulunduğundan yolculuk boyunca kemerlerini takılı olması gerekir. Araç içerisinde uyulması gereken her türlü kural firmamız tarafından mevzuata uygun şekilde belirlenerek aynı zamanda hem servis personelinin hem de ulaşım sağlayan personelin güvenli bir şekilde adreslerini ulaşması noktasında etkili olmaktadır.

Servis Taşımacılığı İçin Gerekli Belgeler

Firmamız kurulduğu ilk günden itibaren profesyonel hizmet vermek adına servis taşımacılığı için gerekli belgeler ile çalışmalarını tam anlamıyla güvenli ve kaliteli şekilde sürdürmektedir. Servis taşımacılığı sırasında personelin güvenliğini sağlamak ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlamaları için gerekli olan her türlü imkan firmamız tarafından sağlanmaktadır. Taşıma işlemi sırasında oluşabilecek her türlü riske karşı güvenliğin sağlanması için araçlarımızın gerekli bakım ve kontrolleri yapılarak hizmet verilmektedir.

Uzun yıllardır vermiş olduğumuz Otobüs kiralama, Midibüs, Minübüs, araç kiralama, servis turizm hizmetleri sayesinde edinmiş olduğumuz bilgi ve deneyim ile bu sektörde kurumsal bir firma olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Hizmetlerimiz için gerekli olan bütün belgelerimizi eksiksiz şekilde tedarik edilerek bugünlere kadar kalitenin adresi olarak hizmetlerimizi sürdürdük.

Personel Taşıma Teklifi Nasıl Verilir?

Personel taşıma hizmeti talep etmek isteyen müşterilerimiz için personel taşıma teklifi nasıl verilir? Diye merak ediyorsanız bu konuda talep eden her müşterimiz için öncelikle istenilen süre ve saatler dikkate alınarak sabah ve akşam olmak üzere hesaplama yapılmaktadır. Ayrıca gidilecek olan güzergah belirlenecek olan teklif fiyatları için etkili bir seçenek olduğundan bu konuda detaylı bilgi alınarak hesaplama yapılmaktadır.

Personel Taşıma Teklifi Örneği
Personel Taşıma Teklifi Örneği

Her detayı dikkate alınarak özellikle çıkarlarınız düşünüldüğünde en iyi fiyat seçeneği ile teklif verilmektedir. Yapılacak olan sözleşme sürecinde aylık olarak ödenecek olan servis hizmet bedeli firmamız tarafından bütün detaylar dikkate alınarak hesaplanmaktadır. Bu sayede en iyi fiyat garantisi ile profesyonel olarak hizmet almak isteyenlerin tercihi olmaktayız.

Öğrenci Taşıma Okul Teklifleri

Okulun başlamasıyla birlikte okul bitimine kadar alınacak olan hizmetler için; öğrenci taşıma okul teklifleri firmamız tarafından hazırlanarak bu şekilde talep eden müşterilerimize sunulmaktadır. Öğrencilerin güvenli bir şekilde ulaşım sağlaması adına vermiş olduğumuz kaliteli hizmetler sayesinde daha etkili sonuçlar elde edilmesini sağlamaktayız. Gidilecek olan güzergâha göre alınan bilgilerle hazırlanan teklifler talep eden müşterilerimize sunulmaktadır.

Saatler ve Güzergâh

Öğrencilerin sabah evden alınması ve okula bırakılmasının ardından aynı şekilde akşam okuldan alınarak eve bırakılmasını kapsayan taşıma hizmeti sırasında özellikle belirlenen saatler ve güzergâh teklifi hazırlarken etkili olmaktadır. Bu nedenle talep eden her müşterimiz için hazırlanacak olan teklifle alınan bilgiler doğrultusunda ekibimiz tarafından gerekli hesaplamalar yapılarak hazırlanmaktadır.

Kanunlarla belirlenmiş, Ulaştırma bakanlığınca verilen; D1 Belgesi, D2 Belgesi, D3 Yetki Belgesi ve Yol Güzergah belgesi tarafımızca alınmaktadır.

Yol Güzergah Belgesi
Yol Güzergah Belgesi

Personel Taşıma Sözleşmesi Sigorta Şartları

Personel Taşımacılığı hizmeti veren firmamız personel taşıma sözleşmesi sigorta şartları kapsamında herkesin tek tek sigortalı olmasını sağlamaktadır. Sözleşmede yer alan sigorta şartlarına göre oluşabilecek her türlü sorunda sigorta firması tarafından mağduriyetin karşılanması sağlanmaktadır. Güvenli taşıma hizmeti vermek adına firmamız gerekli olan her müşterinin sigortalı olarak taşınmasını sağlamaktadır.

Taşıma sözleşmesinde yer alan sigorta şartları

Taşıma sözleşmesinde yer alan sigorta şartları konusunda her müşterimiz daha detaylı bilgi almak adına; servis turizm firmamız ile yapacağı görüşme sırasında talep edeceği şekilde detaylı bilgiye sahip olabilir. Daha güvenli hizmet vermek adına belirlemiş olduğumuz sözleşme içerisindeki sigorta koşulları oluşabilecek her türlü sorunda müşterilerimizin mağduriyetini karşılamak adına yapılmaktadır. Sigorta her müşterimiz için koltuklara göre yapılarak bu şekilde güvenliğin sağlanması ile kaliteli hizmet verilmektedir.

Personel Servis Aracında Uyulması Gereken Kurallar

servistasimaciligi.com web sitemizde 14 Haziran 2017 tarihinde Personel Servis Aracında Uyulması Gereken Kurallar Meva Turizm başlıklı yazımız yayınlandı. Sayfa içerisinde; Araç için uyulması gereken kural, Servis Taşımacılığı İçin Gerekli Belgeler, Personel Taşıma Teklifi Nasıl Verilir? Öğrenci Taşıma Okul Teklifleri, Saatler ve Güzergâh, Personel Taşıma Sözleşmesi Sigorta Şartları, Taşıma sözleşmesinde yer alan sigorta şartları konularında bilgiler yer almaktadır.

Meva Turizm

Okul Servis Araçları Sürücüleri ve Personeli Eğitim Kursu

Okul Servis Araçları Sürücüleri ve Personeli Eğitim Kursu

Okul Servis Araçları Sürücüleri ve Personeli Eğitim Kursu4.7 (94.29%) 14 votes Okul Servis Araçları Sürücüleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir