Ana sayfa / Personel Servis Taşımacılığı / Şirketim Personel Servis Hizmeti Vermiyor – İşçi Servis Kanunu
Şirketim Personel Servis Hizmeti Vermiyor
Şirketim Personel Servis Hizmeti Vermiyor

Şirketim Personel Servis Hizmeti Vermiyor – İşçi Servis Kanunu

Şirketim Personel Servis Hizmeti Vermiyor – İşçi Servis Kanunu
4.9 (98.18%) 11 votes

Şirketim Personel Servis Hizmeti Vermiyor – İşçi Servis Kanunu, Personellere Servis Hizmeti Sağlanması, İşçi Servis Yönetmeliği, Meva Turizm, İş yeri Servis Araç Kuralları, İş yeri Servisi Gelmemesi Durumunda Ne Yapılır? Taşıma Servisi Gecikince Ne Yapılır? hakkında bilgiler yer almaktadır.

İşçi Servis Kanunu

İşçilerin işveren tarafından yeterli kapasiteye ulaşması durumunda servis taşımacılığı hizmeti sağlanması ile evlerine ulaştırılması gerekir. Şirketinizin sizlere bu konuda yardımcı olmaması adına firmamız işçi servisi kanunu mevzuatına göre sizlere kaliteli hizmet sunmak için çözüm üretmektedir. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isteyen herkes servis turizm firmamız ile yapacakları görüşmeler sayesinde yeterli bilgiye ulaşım sağlayabilirler.

Uzun yıllardır bu alanda hizmet veren firmamız gerekli her türlü konuda sizlere yardımcı olmak adına profesyonel bir şekilde çalışmalarına devam ettirmektedir. İşimizin vermiş olduğu sorumlulukların farkında olarak yapmış olduğumuz her çalışma sayesinde özellikle haklarınız konusunda bilgi almanızı sağlayarak bu sayede istediğiniz sonucu elde etmenize yardımcı olmaktayız. İşçiler için düzenlenmiş olan servis kanunu gereğince her firmanın bu konuda işçiler için imkan sağlaması gerekmektedir.

Şirketim Personel Servis Hizmeti Vermiyor

2009 yılından itibaren Meva Turizm Ltd. Şti. olarak bu alanda hizmet vermeye başlayan firmamız kurumsal bir firmadır. Personel taşımacılığı alanında gerekli olan her belgeye ve sertifikaya sahip olan firmamız profesyonel bir çalışma ile kalitenin adresi olmaktadır. Özellikle şirketim personel servis hizmeti vermiyor diyorsanız bu durumda firmamız ile görüşme yapılmasını sağlayarak en kaliteli şekilde hizmet alabilirsiniz. Sayınıza ve gidilecek olan güzergaha göre belirlenecek olan fiyat seçenekleriyle profesyonel hizmet almanızı sağlamaktayız.

Şirketimiz vermiş olduğu kaliteli hizmet sayesinde istediğiniz her durumda personel taşımacılığı alanında kaliteli hizmet almanız amacıyla çalışmaktadır. Kurulduğumuz ilk günden itibaren vermiş olduğumuz hizmette özellikle önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğundan can güvenliğinizi sağlayacak şekilde ulaşımın sağlanması için araç bakım ve gerekli kontrollerin düzenli olarak yapılmasını sağlamaktayız. Şirketinizin personel servis taşıma hizmeti vermemesi durumunda bu konuda sizlere yardımcı olmak için yeterli kapasitemiz ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Personel Servis Hizmetleri

Firmamız ile yapacağınız görüşmeler sayesinde bu konuda daha detaylı bilgi alabilir veya şirketinizi bizlere yönlendirerek kaliteli servis taşımacılığı hizmeti alınmasını sağlayabilirsiniz.
Personel Servis Hizmetleri
Personel Servis Hizmetleri

Lüks ve konforlu araç seçeneklerimizle vermiş olduğumuz hizmet sayesinde sabah ve akşam herhangi bir sorun yaşamadan daha kısa süre içerisinde ulaşım sağlama imkânı elde edebilirsiniz. Uzun yıllardır bu alanda vermiş olduğumuz hizmetlerle uzman kadromuz ile güvenli, istikrarlı ve kaliteli hizmet vermek adına kendimizi geliştirerek çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Servis taşımacılık yada Personel Servis Hizmetleri konusunda daha detaylı bilgi almak istediğinizde firmamız ile görüşme yaparak bu şekilde servis taşımacılığı hizmetlerinizden yararlanabilirsiniz.

Personellere Servis Hizmeti Sağlanması

Personel işe gidiş ve çıkışlarında özellikle ulaşım sorunu yaşamaması için firmamız personellere servis hizmeti sağlanması konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde özellikle ulaşımda sorun yaşamadan personelin kısa süre içerisinde ulaşım sağlaması için uzman kadromuz ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Firmanızın bu konuda sizlere yardımcı olmaması durumunda ekip arkadaşlarımız ile birlikte yapacağınız başvuru işlemleri sayesinde uygun fiyat seçenekleri üzerinden hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Meva Turizm

Çoğu zaman şirketler personel için servis hizmeti sağlamadığından personel bu durumda mağdur olabilir. Bu nedenle firmamız yapmış olduğu kaliteli çalışmalar sayesinde personelin mağduriyetini gidermek adına uygun fiyatlar ile personel servis hizmeti alınmasını sağlamaktadır. Bu tarz sorun yaşayan herkes için Meva Turizm; fabrika, tekstil, okul, dershane, öğrenci, vip, bireysel ve personel servis taşımacılığı firmamız çözüm odaklı çalışma yapmaktadır.

İşçi Servis Yönetmeliği

Özellikle çalıştığınız firmanın sizlere servis imkanı sunmaması durumunda bu konuda işçi servis yönetmeliği sayesinde hakkınızı arayabilir ve firmanızın bu konuda sizlere yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz. Çalışan işçiler için özellikle işe geliş ve iş çıkışı servisi olmaması daha uzun süre ve yorucu ulaşım sorunları ile uğraşılmasına neden olabilir. Bu nedenle firmanızın sizlere bu konuda yardımcı olması gerekir.

Personel Servis hizmetlerimiz

Personel Servis hizmetlerimizden faydalanmak istediğinizde firmamız ile yapacağınız görüşmeler sayesinde en uygun fiyat seçenekleriyle bu konuda kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Uzman personelimiz ile yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde sizlere profesyonel sonuçlar elde etmeniz için hizmet sunmaktayız. Personel taşımacılığı yapmış olduğumuz çalışmalardan yalnızca biri olsa da vermiş olduğumuz hizmetin her zaman kaliteli olması için itinalı ve hassas hareket etmekteyiz.

İş yeri Servis Araç Kuralları

Personel taşımacılığı alanında hizmet veren firmamız iş yeri servis araç kuralları çerçevesinde güvenli bir şekilde ulaşım sağlamanız için yardımcı olmaktadır. Güvenliğinizi sağlamak ve yolculuk sırasında oluşabilecek her türlü riske karşı önlem almak adına oluşturulmuş olan kurallar çerçevesinde hareket edilmektedir. Bu durumda her personelin mutlaka kurallara uygun şekilde davranması güvenlik açısından önemlidir.

Çözüm ortaklığı için sizlere sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetlerde belirlemiş olduğumuz kurallara uygun şekilde hareket edilmesi gerektiğinden bu durumda sözleşme öncesinde gerekli her türlü bilgi tarafınıza sorularak onay vermeniz durumunda hizmet almanız sağlanmaktadır. Servis araçları içerisinde belirlenmiş olan kurallar personelin güvenliği ve aynı zamanda daha kaliteli şekilde ulaşım sağlaması için olduğundan bu konuda dikkatli davranılması gerekir.

İş yeri Servisi Gelmemesi Durumunda Ne Yapılır?

Personel taşımacılığı hizmeti alan müşterilerimiz iş yeri servisi gelmemesi durumunda ne yapılır? Diye düşünüyorsanız bu durumda firmamız ile yapacağınız görüşmeler sayesinde herhangi bir problem yaşamadan servisin işyerinize ulaşması sağlamaktadır.

Oluşabilecek her türlü aksaklık durumunda firmamız sizlerle iletişime geçerek bu konuda bilgi almanızı sağlamakta ve sorunun çözülmesi için gerekli işlemleri yapmaktadır.

Yedek servislerimiz bulunduğundan oluşan aksaklıklar da servis aracı yerine farklı bir araç gönderilerek sorunun giderilmesi ve personelin sorunsuz bir şekilde adreslerine ulaşılması sağlanır. Ekibimiz çözüm odaklı olarak yapmış olduğu çalışmalar sayesinde bu alanda kaliteli hizmet almanızı sağlamak için çalışmaktadır. İşimizin vermiş olduğu sorumlulukların farkında olduğumuz için uzun yıllardır bu alanda profesyonel bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Taşıma Servisi Gecikince Ne Yapılır?

Belirlenen saatler içerisinde servis aracı şirketiniz de veya ev adresinizin en yakın olduğu noktada sizleri ulaştırmak için bulunmak zorundadır. Bu konuda belirlemiş olduğumuz koşullar çerçevesinde servis şoförlerimiz belirlenen kişilerin adreslerinden alarak şirkete ulaştırdığı gibi aynı şekilde akşam iş çıkışında personelin evlerine ulaşması için gerekli saatte şirkette bulunması gerekir.

Bazı durumlarda taşıma servisi gecikince ne yapılır? Diye düşünenler bu konuda firmamız ile iletişime geçerek taşıma servisinin geciktiğini bildirmeleri gerekir. Şirketimizin bu gecikmeden haberi olmaması durumunda en kısa süre içerisinde farklı bir servis aracının ulaştırılması sağlanmaktadır. Servis aracının gecikmesinin planlı olması durumunda zaten firmamız sizlere farklı bir servis aracı göndereceği için sorun yaşanmaktadır.

Şirketim Personel Servis Hizmeti Vermiyor – İşçi Servis Kanunu

02/06/2017 tarihinde https://servistasimaciligi.com web sitesinde Şirketim Personel Servis Hizmeti Vermiyor – İşçi Servis Kanunu, başlıklı yazı içerisinde Personellere Servis Hizmeti Sağlanması, İşçi Servis Yönetmeliği, Meva Turizm, İş yeri Servis Araç Kuralları, İş yeri Servisi Gelmemesi Durumunda Ne Yapılır? Taşıma Servisi Gecikince Ne Yapılır? adlı konulara değinilmiştir.

Meva Turizm

Okul Servis Araçları Sürücüleri ve Personeli Eğitim Kursu

Okul Servis Araçları Sürücüleri ve Personeli Eğitim Kursu

Okul Servis Araçları Sürücüleri ve Personeli Eğitim Kursu4.7 (94.29%) 14 votes Okul Servis Araçları Sürücüleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir