Ana sayfa / Kalite Politikamız – Meva Turizm 0 212 424 12 12
Kalite Politikamız

Kalite Politikamız – Meva Turizm 0 212 424 12 12

Kalite Politikamız; Sunmuş olduğumuz etkin ve kaliteli taşımacılık hizmetlerimizle faaliyet gösteren ve bu alanda çok fazla tercih edilen seçkin firmalardan biri olmanın gururunu yaşıyoruz.

Kalite Politikamız

Bu anlamda hem faaliyet alanlarında ulaştığımız kitle hem de çalışan personellerimiz arasında sinerjiyi koruyabilmek adına benimsediğimiz bazı değerler;

 • Firmamıza duyulan güvenilirliği daimi suretle sürdürebilmek.
 • Müşterilerimize ve sektöre kalite yönetimi kapsamında doğru yaklaşımlar göstermek.
 • Çalışmalarımızı yürütürken çevre, yasal gereklere ve emniyet kurallarına uygun çalışma yapabilmek.
 • Müşterilerimizin uygun fiyat, kaliteli hizmet ve diğer çözüm gerektiren konularını sorunsuz olarak karşılayabilmek.
 • Kalite yönetimi politikasını yürütürken zamanı iyi değerlendirerek, ölçülebilir ve ulaşılabilir hedefler doğrultusunda ilerlemek.
 • Tedarikçilerimizin haklarını koruyabilmek aynı zamanda uzun vade de karşılıklı fayda sağlayabilmek adına gelişim gösterebilmek.
 • Tüm çalışanlarımızın iş sağlığı ve güvenliği konusunda bilinçli olması adına eğitimlerini düzenli vererek sürekli gelişmelerini sağlayabilmek.
 • Kalite yönetimi modelleri oluştururken, tüm çalışan personelimizin şirketimizin hedefleri doğrultusunda katılım göstermesine teşvik edici programlar uygulamak.
 • Günümüzün teknolojik gelişmelerini takip ederek, bunları hizmet sürecine katmak ve bu yönde personellerimize eğitim vererek şirketimizin hedeflerine yönlendirebilmek.

Meva Turizm 0 212 424 12 12

Merkezi İstanbul’da olan firmamız Türkiye’nin birçok iline hizmet vermektedir. Firmamız binek araçların tahsisinin yanı sıra minibüs, midibüs ve otobüs gibi daha fazla insan taşımaya yönelik araçların da kiralanması, Genç ve dinamik çalışanlarımızla okul, dershane, servis taşımacılığı, öğrenci & personel taşımacılığı ve bireysel vip hizmetlerimiz gibi bir çok kurumsal firmaların ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunan bir kuruluştur. Meva Turizm 0 212 424 12 12

Hedeflerimiz

Meva Turizm olarak, kuruluşumuzun olduğu konuma sadece şansın yardımı değil, sektördeki bilgi birikimimiz, yılların deneyimi ve yoğun çalışmalarımızın belli ilke ve hedeflerle bir araya geldiği aynı zaman da bu ilkelerden taviz vermeyerek Turizm taşımacılık sektöründe hedeflediğimiz noktaya ulaşabileceğimizi düşünüyoruz.

Bu bağlamda;

 • Taşımacılık alanında en iyi şirket olabilmenin zorluğunu bilmemize rağmen, kurulduğumuz günden bugüne benimsediğimiz temel ilkelerden biridir. Yaptığımız tüm işlerde, daima en iyisini yapabilmeyi ilk hedef olarak benimsemekteyiz.
 • Şirketimiz piyasada her zaman var olmayı ve sunduğumuz hizmetlerin desteğinin sürekliliğini amaçlamaktadır. Firmamızın idari anlamda yapılması gereken işlerini yerine getirirken, personellerimizin iletişim konusunda ki uyumluluğu ve kadromuzu tamamlayan bireylerin firmamızda ki hizmet süreleri, ayrıca şirketimizin geçmişi süreklilik ilkelerimiz için gereken tüm güvenceyi ortaya koymaktadır.
 • Şirketimiz kurulduğu günden bugüne, tüm müşterilerimizin menfaatlerini koruyabilmek amacıyla, ihtiyaçları kapsamında sadece gereksinimlerini karşılayacak hizmetin belirlenmesinde tarafsız davranmaya azami ölçüde özen göstermektedir. Taşımacılık sektörüne verdiğimi önem, teknik yönümüzün ticari yönden daha ağır basması dürüstlüğümüzün temel esasını oluşturmaktadır.
 • Müşterilerimizle yapılan anlaşmaların sonucunda, verilen taahhütlerin yerine getirilmesi ve gereken zamanlama gibi planlamaların en başta yapılarak, yaşanılacak tüm sorunlara karşı önlemleri daha en başta almaktayız. Yürüttüğümüz hizmet sürecinde hiçbir müşterimizin gereken bizden taraf, gerekse kontrolümüz dışında gerçekleşen hiçbir sebeple kayıp yada zarara uğraşmaması için tüm özeni gösteriyor, yaptıklarımızı sürekli gözden geçirerek gerekenleri anında yapmaya azami ölçüde gayret gösteriyoruz.

Kurumsal Hizmet Anlayışı

Kalite ve Kurumsal hizmet anlayışımızdan taviz vermeden; ulaşım konusunda ihtiyaç duyduğunuz yüksek kapasiteli araç seçenekleri sayesinde organizasyon, düğün, tur, servis gibi pek çok farklı amaç için istediğiniz marka ve model otobüs, midibüs, minibüs seçeneklerine ulaşmanızı sağlamaktayız.

Yetkin olduğu tüm alanlarında iso14001, iso9001, ohsas 18001 ve TSE kalite politikaları çerçevesinde hizmet verdiğimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek hedefi ile daima en iyi olma yolunda ilerlemekteyiz.

Hizmet Öncesi ve Sonrasında Memnuniyet

Ticaretin ilk prensiplerinden güven ilkelerine sadık kalarak, güler yüzlü çalışanlarımız yanında mutlu müşterilerimizle büyük bir aile olma yolunda ilerleyip, samimiyetimizden taviz vermeyip, güçlü ve istikrar ile büyümeye devam ediyoruz.

Geniş yelpazeli araç filomuzla sizi karşılaştırmak ve en uygun olan araçla buluşturmak bizim işimizdir. Hizmet Öncesi ve Sonrasında Memnuniyet vazgeçemediğimiz ilkelerimizdir.

Güvenli Huzurlu ve Kaliteli Taşıma

Personel taşımacılığı firması olarak benimsemiş olduğumuz en önemli prensip güven, huzur ve kalitedir.

Sizlerde kurumsal veya bireysel personel taşımacılığı alanında Güvenli Huzurlu ve Kaliteli taşıma firması ile çalışmak ve kaliteden ödün vermeden huzuru hissetmek istiyorsanız bizlerle çalışabilirsiniz. Meva Turizm olarak tecrübemiz ile bulunduğumuz sektör içerisinde her zaman kendimizden söz ettirmeye devam etmekteyiz. Faturalandırma ve Ödeme Kolaylığı sunmaktayız.

Hemen Ara