Ana sayfa / Kullanım Sözleşmesi – Servis Taşımacılığı com Site Kullanım Koşulları
Kullanım Sözleşmesi
Kullanım Sözleşmesi

Kullanım Sözleşmesi – Servis Taşımacılığı com Site Kullanım Koşulları

Kullanım Sözleşmesi – Servis Taşımacılığı com Site Kullanım Koşulları, Kullanım Lisansı, Sorumluluk Reddi, Sınırlamalar, Bağlantılar, Materyallerin Doğruluğu, Değişiklikler, hakkında bilgiler yer almaktadır. Ayrıca Gizlilik Sözleşmesi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Servis Taşımacılığı com

Web sitesindeki tüm bilgi ve materyallerin yayınlanması ve diğer kullanım hakları, telif yasaları çerçevesinde korunmaktadır. Lisans, Servis Taşımacılığı com tarafından herhangi bir anda ya da bu tür kullanımlar söz konusu olduğunda sona erer. Lisans sona erdiğinde, elektronik ve basılı olan tüm bilgi ve belgeleri yok etmeniz gerekmektedir.

Site Kullanım Koşulları

Web sitesi kullanımında https://servistasimaciligi.com adresine girdiğinizde, kullanım koşullarının sözleşme gereği geçerli olan tüm yasal yönetmeliklerinin bağlayıcılığı konusunda geçerli hükümlerini kabul etmiş olursunuz. Geçerli yasalara uyduğunuzu kabul etmiş olursunuz. Kullanım koşulları sözleşmesini kabul etmiyorsanız, siteyi kullanamazsınız.

Kullanım Sözleşmesi

https://servistasimaciligi.com/ sitesine giren kişiler Kullanım Sözleşmesini kabul etmiş sayılır.

Kullanım Lisansı

Kişisel olan kullanımlar için Servis Taşımacılığı com resmi internet sitesindeki bilgi ve yazılımın bir kopyası ticari olmayan kullanımlar için indirilebilir. Bu hak devri değil lisansın imtiyazıdır ve materyaller değiştirilip, kopyalanamaz, ticari amaçla kullanılamaz. Site içindeki herhangi bir yazılım kaynak koduna çevrilemez, farklı kişilere gönderilemez ve başka sunuculara kopyalanamaz.

Sorumluluk Reddi

Servis Taşımacılığı com web sitesinde bulunan her şey olduğu gibi sağlanmaktadır. Bu belge, açık ya da gizli olarak ticari satışların, garanti şartların reddedilmesi anlamına gelmektedir. Sitede yayınlanan içeriklerde grafik hataları ya da dizgi hataları olabilir. Bu konuda herhangi bir sorumluluk kabul edilmediği gibi, Personel Servis Taşımacılığı com hiçbir koşulda bu site ve bu siteye bağlı sitelerde sorumluluk kabul etmez.

Sınırlamalar

Servis Taşımacılığı com ve tedarikçileri, sitedeki materyallerin kullanılmasından kaynaklanan sorunları kabul etmez. Servis Taşımacılığı com ya da herhangi bir Servis Taşımacılığı com temsilcisi yazılı ya da sözlü uyarılar yapmış olsa dahi, sorumluluk kabul etmiş olmaz.Bazı durumlarda yasal yaptırımlar gereği izin verilmediğinden, bu sınırlamalarda değişiklik olabilir.

Materyallerin Doğruluğu

Servis Taşımacılığı com internet sitesinde bulunan her türlü materyal, dizgi, fotoğraf, grafik ve teknik hatalar içerebilir. Bu durumda Servis Taşımacılığı com sitesindeki herhangi bir materyalin tam olduğunun garantisini vermez. Herhangi bir zamanda bu materyallerde değişiklikler yapılabilir ve bunu bildirmekle ilgili bir sorumluluk duymaz.

Bağlantılar

Servis Taşımacılığı com internet sitesindeki bağlantıların tümünün kontrolü sağlanmaz ve bu nedenle ortaya çıkan sorumlulukları da kabul etmemektedir. Bağlantılardaki yönlendirmelerkullanıcının kendi riskidir.

Değişiklikler

Servis Taşımacılığı com web sitesi bu Kullanım Hakları Sözleşmesi‘ni herhangi bir zamanda bilgilendirme yapmadan değiştirebilir ve kullanıcılar değişikliği kabul etmiş sayılırlar.

Yetkili Mahkeme

Servis Taşımacılığı com LTD web sitesine ait sitedeki olası yasal uyuşmazlıklar, ilgili kanun hükümleriyle belirlenmiş yasalar çerçevesinde çelişkiye mahal vermeden İstanbul Mahkemeleri ve icra daireleri aracılığıyla görülecektir.

İçerikler

  • Hakkımızda
  • Hizmetlerimiz
  • Kalite Politikamız
Kullanım Sözleşmesi – Servis Taşımacılığı com Site Kullanım Koşulları

servistasimaciligi.com web sitemizde ki Kullanım Sözleşmesi – Servis Taşımacılığı com Site Kullanım Koşulları başlıklı yazımız 7 Haziran 2017 tarihinde yayımlandı.

Hemen Ara