Ana sayfa / Servis Taşımacılığı / Servis Taşımacılık – Meva Turizm – Personel Taşıma Firması
Servis Taşımacılık
Servis Taşımacılık

Servis Taşımacılık – Meva Turizm – Personel Taşıma Firması

Servis Taşımacılık – Meva Turizm – Personel Taşıma Firması
5 (100%) 4 votes

Servis Taşımacılık – Meva Turizm – Personel Taşıma Firması, İstanbul, Taşımacılık, Servis, Fiyatları, Sözleşmesi, KDV Oranı, Ücretleri, Servis Personel Taşımacılığı, Servis Taşımacılığı Fiyatları, Servis Taşımacılık Sözleşmesi, Servis Taşımacılık KDV Oranı, hakkında bilgiler yer almaktadır.

Meva Turizm 0 212 424 12 12

iso9001, iso14001, ohsas 18001 ve TSE kalite politikaları çerçevesinde hizmet verirken genç ve dinamik çalışanlarıyla servis taşımacılığı & personel taşımacılığı, araç kiralama gibi bir çok kurumsal firmaların ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini sürekli olarak üst seviyede tutabilmek hedefi ile daima en iyisini sunma yolunda ilerleyen, taşımacılık sektörüne 2009 yılında merkezi İstanbul / Küçükçekmece’de faaliyetine başlayan,

Ticaretin ilk prensibi olan güven ilkeleri ile adımlarımızı atarken, çalışanlarımız ve müşterilerimizle büyük bir aile olma yolunda ilerliyor, samimiyetimizden taviz vermeyerek istikrar & güven ile büyümeye devam eden bir kuruluştur. Meva Turizm 0 212 424 12 12

Servis Taşımacılığı

Özellikle büyük şehirlerde servis taşımacılığı asli ihtiyaçlar arasında yer alır. Daha okul çağına gelmemiş çocukların kreşlere gitmek için servis kullanması ve yaşlı insanların tedavi olmak için servisle getirilip götürülmesi gibi çok kapsamlı olan, yediden yetmişe dediğimiz genellemeyi bile aşan bir hizmettir servis taşımacılığı. En çok ise okula giden çocuklar ve işlerine giden insanlar tarafından tercih edilmektedir. Evinin önünden binip, okulun ya da iş yerinin kapısında inmek lüksünü ve konforunu sağladığı için de sıklıkla tercih edilmektedir. Bizler de servis turizm firması olarak önce güvenliğinizi, sonra ise konforunuzu sağlamak için hizmet sunuyoruz.

Öğrenci Taşımacılığı

Öğrenci Taşımacılığı; Bu hizmete en çok ihtiyaç duyulan yerler ise büyük şehirler olmaktadır. Çünkü eviniz ve işyeriniz ya da çocuğunuzun okulu arasındaki mesafe hatırı sayılır kadar uzaktır. Üstelik gün içerisinde bu uzak mesafeleri kat etmek için birkaç aktarma yapmak, Otobüs – Dolmuş – Metro, Tramvay, Metrobüs gibi toplu taşımaların müdavimi olmak gerekir. Üstelik büyük şehirde kalabalığı bu toplu taşımaları da çekilmez kılmaktadır.

Öğrenci Taşımacılığı Meva Turizm
Öğrenci Taşımacılığı Meva Turizm

Tüm bu hengâmeli ulaşımın içine liseye giden çocuğunuzu bırakmak ise sizi bir hayli rahatsız edecektir. Daha küçük çağlarda çocuklarınız için bahsini bile geçirmeye korkuyoruz. Maalesef ki günümüzde çoğalan art niyetli kişilerin varlığı da düşünülünce toplu taşımalar bir hayli tehlikeli gözüküyor.

Personel Taşıma Firması

Şimdilerde tüketiciye hitap eden pek çok servis taşımacılık firması mevcuttur. Bazıları öğrenci taşımacılığına yönelmişken, bazıları ise personel taşımacılığı hizmeti vermektedir. Bazı büyük firmalar ise tüm bunları bir arada yürütebilmekte. Bizler de size en iyi hizmeti sunmak için hem personel taşıma firması hem öğrenci taşıma firması hem de diğer taşımalar hakkında hizmet sunmaktayız. Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetini sağlayarak, huzurlu yolculuklara imza atmak.

Özellikle personel taşımacılığı konusunda bir marka olduğumuzu söyleyebiliriz. İstanbul sınırları içerisinde girmediğimiz mahalle, sokak, bilmediğimiz işyeri kalmadı desek abartmış olmayız. Yıllara dayanan tecrübemiz ve köklü firmamız yıllardır bir çok insana hizmet sunmaktadır.

Servis Personel Taşımacılığı

Bizler firma olarak aynı zamanda kurumsal taşıma hizmeti de vermekteyiz. işyeri sahibi olarak çalışanlarınızın iş yerine vaktinde gelip, vaktinde çıkmasını istiyorsanız ve güvenliklerini düşünüyorsanız servis personel taşımacılığı hizmetimizden yararlanarak içinizi daha rahat ettirebilirsiniz.

Özellikle sabahtan akşama iş yerinde çalışan, yorulan, emek harcayan emektar insanların bir de yollarda heba olmaması adına bu hizmetimiz sıklıkla tercih edilmektedir. Bir de çalışan sayısı fazla olan işyerlerinde veya çalışanlarının belirli bir semtte yoğunlaştığı yerlerde bu hizmet kesinlikle tercih ediliyor.

Bu sayede çalışanların trafiğe takılması veya muhtemel bir kazaya karışması da önlenmiş oluyor. Çünkü firmamız çalışanların güvenliği için gerekli önlemleri alarak, trafik yoğunluğuna göre belirlediği güzergâhtan her zaman vaktinde ulaşım sağlamaktadır.

Servis Taşımacılığı İstanbul

Servis taşımacılığı sektörünün en yoğun olduğu il İstanbul diyebiliriz. Bunun en büyük sebebi ise nüfusun çokluğu. İkinci etken ise bitmeyen trafik çilesidir. Daha sonraki neden olarak ise uzak mesafeler geliyor. Servis taşımacılığı İstanbul gibi bir metropol için zaruri bir ihtiyaç denilebilir.

İstanbul’da çok sayıda ulaşım alternatifi olsa da hiç biri servis konforunu sağlayamıyor. Otobüs, dolmuş, Metrobüs, Tramvay, Marmaray, Metro ve Vapur gibi daha pek çok ulaşım alternatifi var. Ancak sorun şu ki bunlardan yalnızca birini kullanarak gideceğiniz yere ulaşmanız çok zor. Çünkü İstanbul ulaşımı aktarmalar üzerine kurulu. Bu nedenle evinizin önünde servise binip gideceğiniz yerde inmeniz sizi çok büyük dertlerden kurtaracaktır.

Servis Taşımacılığı Fiyatları

Servis fiyatları konusunda piyasayı belirleyen öncelikle o ildeki koşullardır. Daha sonra ise başta mesafenin uzaklığı olmak üzere bazı faktörlere göre bu fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Ancak mesafe, taşımanın niteliği, süresi gibi faktörler ne olursa olsun sizlere en uygun servis taşımacılığı fiyatlarını en konforlu taşımayı vaat ediyoruz.

Servis Taşımacılığı Ücretleri

Firma olarak servis taşımacılığı ücretleri konusunda hem müşterimizi memnun edecek hem de bizi zora sokmayacak olan çözümü bulmak için uğraşmaktayız. Her daim olduğu gibi bu konuda da önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamak. İşte bu yüzden fiyat politikamızı belirlerken de müşteri portföyümüzü düşünerek ona göre fiyat tarifesi belirlemekteyiz. Firmamızla anlaşmanız halinde kazançlı çıkacağınıza eminiz.

Servis Taşımacılık Sözleşmesi

Servis taşımacılığı konusunda eğitim kurumlarında servisten yararlanacak olan her bir öğrenci için ayrı sözleşme imzalamakta ve her öğrenciye ayrı sigorta yapmaktayız. Ancak işyerleri için servis taşımacılık sözleşmesi işveren ile firmamız arasında yapılmakta ve servisten yararlanan çalışanlar ile ilgili hiçbir tasarrufumuz olmamaktadır. İşyeri servisinin ücretli ya da ücretsiz olması da yine bizim dışımızda gelişen hususlardandır.

Servis Taşımacılık Sözleşmesi Örneği
Servis Taşımacılık Sözleşmesi Örneği

Servis taşımacılığı sözleşmesi yaparken taraflar arasında taşımanın mahiyeti, kapasitesi, başlangıç ve bitiş noktaları ile güzergâhı konuları ve ne kadar süre için sözleşme yapıldığı gibi huşular taraflar arasında kararlaştırılır. Bu konularda her iki tarafın da mutabık olması ile sözleşme tamamlanır ve imza edilir. Sözleşme aşamasında da yine müşteri memnuniyetini gözeterek ılımlı politika izlemekteyiz.

Servis Taşımacılık KDV Oranı

Servis taşımacılığı için yapılan anlaşmada fiyatlara KDV de dâhil edilmektedir. Bu nedenle verilen fiyatlara sonradan vergi, masraf vb. adlar ile ekleme yapılmamaktadır. Ayrıca iş yeriniz için ödediğiniz servis ücretlerini ve servis taşımacılık KDV oranı gibi masrafları da muhasebeciniz vasıtasıyla işyeri gideri olarak gösterebilir ve böylece siz de usulüne uygun olarak daha az vergi ödeyebilirsiniz.

KDV Oranları

Servis taşımacılığı işinde vergiler gerekli yönetmeliğe uygun olarak belirlenmektedir. Yönetmelikte öngörülen bazı yerlerde %8, yine yönetmelikle belirlenen bazı yerlerde ise %18 olarak uygulanmaktadır. KDV oranları konusunda firmamızın hiçbir dahli olmadığı gibi yine hiçbir takdir yetkisi de bulunmamaktadır. Bu yüzden fiyat tarifeleri belirlenirken vergiler de gözetilerek, müşteriye uyan en makul fiyatlar sunulmaktadır.

Servis Taşımacılık – Meva Turizm – Personel Taşıma Firması

Servis Taşımacılık – Meva Turizm – Personel Taşıma Firması, İstanbul, Taşımacılık, Servis, Fiyatları, Sözleşmesi, KDV Oranı, Ücretleri, Servis Personel Taşımacılığı, Servis Taşımacılığı Fiyatları, Servis Taşımacılık Sözleşmesi, Servis Taşımacılık KDV Oranı, hakkında bilgiler 28 Mayıs 2017 tarihinde yayımlanmıştır.

Meva Turizm

Okul Servis Araçları Sürücüleri ve Personeli Eğitim Kursu

Okul Servis Araçları Sürücüleri ve Personeli Eğitim Kursu

Okul Servis Araçları Sürücüleri ve Personeli Eğitim Kursu4.7 (94.29%) 14 votes Okul Servis Araçları Sürücüleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara