Ana sayfa / Gerekli Belgeler / Personel Servis Kullanmak için Gerekli Belgeler Personel Taşımacılığı
Personel Servis Kullanmak için Gerekli Belgeler Personel Taşımacılığı
Personel Servis Kullanmak için Gerekli Belgeler Personel Taşımacılığı

Personel Servis Kullanmak için Gerekli Belgeler Personel Taşımacılığı

Personel Servis Kullanmak için Gerekli Belgeler Personel Taşımacılığı
5 (100%) 6 votes

Personel Servis Kullanmak için Gerekli Belgeler Personel Taşımacılığı, Aranan Şartlar, Okul Servis Taşıma Sözleşmesi, Servis Aracı Uygunluk BelgesiOkul Servisi Oturma Planı, Personel servis hizmeti, hakkında bilgilere yer verilmiştir. Meva Turizm (0212) 424 12 12

Personel Taşımacılığı Aranan Şartlar

Personel taşımacılığı hizmetinde kaliteli, güvenilir ve istikrarlı bir şekilde çalışmalarımızı devam ettirirken özellikle personel taşımacılığı aranan şartlar konusunda firmamız sizlere en iyisini sunmaktadır. Personelin sabah ve akşam en kısa sürede konforlu bir şekilde ulaşım sağlayabilmesi için lüks ve bakımlı araç seçenekleri ile hizmet verilmektedir. Yapmış olduğumuz çalışmalarda önceliğimiz her zaman can güvenliği olduğunu bu konuda firmamız güvenilirliğini kanıtlamış olarak çalışmalarını devam ettirmektedir.

Servis Hizmetleri

Meva Turizm Servis hizmetlerinde aramış olduğunuz her türlü şart firmamızda mevcut olduğundan bu konuda yapacağınız görüşmelerle daha detaylı bilgi alabilir ve sizlere vermiş olduğumuz kaliteli hizmet hakkında istediğiniz ve merak ettiğiniz bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz. Güven, kalite, konfor, istikrar ve dikkat işimizde aranan şartların başında gelmektedir.

Personel Servis Kullanmak için Gerekli Belgeler

2009 yılından itibaren kurumsal bir firma olarak personel taşımacılığı, otobüs kiralama, yolcu taşımacılığı ve öğrenci servis taşımacılığı alanında yapmış olduğumuz çalışmalar ile kaliteli, istikrarlı ve güvenli hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmetlerde Kalite Politikamızdan ödün vermeyerek personel servis kullanmak için gerekli belgeler ile bu alanda güvenilir hizmetin adresi olmaktayız.

Personel taşıma hizmeti için vermiş olduğunuz kaliteli hizmetlerde özellikle İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından alınmış olan belgeleriniz ve sertifikalarımız bulunmaktadır.

Toplu Taşıma Aracı Kullanım Belgesi Müracaatı İçin Gerekli Belgeler

Toplu Taşıma Aracı Kullanım Belgesi Müracaatı İçin Gerekli Belgeler

Toplu Taşıma Aracı Kullanım Belgesi Müracaatı İçin Gerekli Belgeler;

 • TC Kimlik No’lu Nüfus Cüzdanı fotokopisi
 • Sürücü Belgesi İptal Bilgisi Sorgulaması
 • Sürücü Belgesi Ceza Bilgisi Sorgulaması
 • Servis taşıtı otobüs ise 5 yıllık, minübüs ise 7 yıllık sürücü belgesi
 • İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yetkilendirilmiş merkezlerden alınacak psikoteknik raporu
 • Başvuru tarihi itibariyle 6 ayı geçmemiş, resmi kurumlar için sorgulanmış Adli Sicil Kaydı
 • Mesleki Yeterlilik Kurumu Kanununda yer alan Ulusal Meslek Standardına Uygun Servis Taşıtı Şoförü sertifikası sahibi olmak
 • İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yetkilendirilmiş merkezlerden her yıl alınacak bulaşıcı hastalıklar ve göz sağlığı ve psikiyatri yönünden sağlık raporu
Şoförlerimizin servis kullanmak için gerekli olan belgelere sahip olması ve aynı zamanda en az beş yıllık deneyimi ile hizmet vermesi sayesinde her zaman profesyonel olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Firmamız ihtiyaç duyulan her türlü belge ile çözüm ortağınız olarak bu alanda kaliteli hizmet almanızı sağlamaktadır. Konuda daha detaylı bilgi almak isteyenler müşterimiz talep ettiği halde gerekli detaylı bilgiler firmamız tarafından sunulmaktadır. Yapmış olduğumuz görüşmelerde her müşterimiz için daha fazla bilgi sunarak bu şekilde vermiş olduğunuz kaliteli hizmeti en ince ayrıntıları ile aktarmaktayız.

Personel Servis Kullanmak için Gerekli Belgeler Personel Taşımacılığı Firması Meva Turizm (0212) 424 12 12

Okul Servis Taşıma Sözleşmesi

Okul Servis Taşıma Sözleşmesi Örneği
Okul Servis Taşıma Sözleşmesi Örneği

Öğrenci servis hizmetinde özellikle öğrencilerin güvenliğini sağlamak için firmamız gerekli koşulları sağlamaktadır. Bunun için müşterilerimizin talep ettiği şekilde araç içerisinde öğrencilerin güvenliğini sağlamak adına personelimiz gerekli dikkat ve itinayı göstermektedir. Merak ettiğiniz her türlü konuda okul servis taşıma sözleşmesi içeriğinde detaylı olarak bilgiler sizlere sunulmaktadır.

Sözleşme içerisinde alacağınız hizmet konusunda maddeler halinde her türlü bilgiye yer verilerek bu şekilde daha hızlı ve kaliteli sonuç elde etmeniz için çalışılmaktadır. Özellikle küçük öğrencilerin servis araçları içerisinde bulunacak olan ekip kontrolü sağlayarak güvenli bir şekilde ulaşım sağlanması için çalışmaktadır. Yapmış olduğunuz taleplere göre anlaşma sürecinde hazırlanmış olan sözleşme içeriğine göre kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Personel Taşımak İçin Gerekli Belgeler

Personel taşımacılık hizmeti vermek için mevzuata uygun şekilde belirlenmiş olan bütün belgelerin firmamızda mevcut olması bu alanda profesyonel olarak çalışmalarımızı sürdürmenizi sağlamaktadır. Bu sayede özellikle kaliteli ve güvenli hizmet sunmak adına vermiş olduğumuz hizmetler de müşterilerimizin can güvenliğini ön planda tutarak çalışma yapmaktayız.

Firmamızda yer alan personel taşımak için gerekli belgeler konusunda daha detaylı bilgi almak isteyen müşterilerimiz firmamız ile yapacakları görüşmelerde bu taleplerini ileterek istedikleri sonucu elde edebilirler.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen belgelerimiz sayesinde bu alanda kurumsal olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Personelin güvenli bir şekilde ulaşım sağlaması için servis turizm firmamız gerekli belgelerin yanı sıra özellikle şoförlerimiz de ihtiyaç duyulan belgelere sahiptir.

Personel servis hizmeti

Personel servis hizmeti vermemiz için mevzuata uygun şekilde gerekli belgeler toplanarak çalışma yapmaktayız. Bunun için hizmete başladığımız ilk günden itibaren bu alanda yeterli belgeleri tedarik ederek çalışmalarımızı profesyonel anlamda yapmaktayız. Servis araçlarımız güvenli ve konforlu ulaşım sağlanması için gerekli bakım ve kontroller yapıldıktan sonra hizmete sunulmaktadır. Bu sayede herhangi bir problemle karşılaşmadan istenildiği gibi kaliteli hizmet alınması için uzun yıllardır bu servis turizm sektöründe çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Servis Aracı Uygunluk Belgesi

2017 - 2018 UYGUNLUK DÖNEMİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER

2017 - 2018 UYGUNLUK DÖNEMİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER

2017 – 2018 UYGUNLUK DÖNEMİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER

ŞİRKETLER İÇİN;
İMZA SİRKÜSÜ FOTOKOPİSİ
TİCARİ SİCİL GAZETESİ FOTOKOPİSİ

YENİLEME MÜRACAATLARINDA;

 • BEYAN FORMLARI ( 3 SAYFA )
 • ŞOFÖRÜN 1 ADET FOTOĞRAFI
 • ŞOFÖRÜN KİMLİK FOTOKOPİSİ
 • ESKİ TAŞIT TANITMA KARTI
 • ESKİ ÇALIŞMA İZİN BELGESİ

İLK MÜRACAATLARDA;

 • RUHSAT BEYANI
 • RUHSAT FOTOKOPİSİ
 • ŞOFÖR BEYAN FORMU
 • GÜZERGÂH BEYANI
 • EHLİYET İPTAL SORGULAMA
 • EHLİYET FOTOKOPİSİ
 • ŞOFÖRÜN SABIKA KAYDI
 • SOSYAL GÜVENLİK BELGESİ
 • ŞOFÖRÜN 2 ADET FOTOĞRAFI
 • ODA KAYIT BELGESİ ASLI
 • ESKİ ÇALIŞMA İZİN BELGESİ
 • ESKİ TAŞIT TANITMA KARTI
 • TRAFİK SİGORTA POLİÇESİ FOTOKOPİSİ
 • ÇALIŞTIĞI ÖZEL SEKTÖR, KAMU KURUM VE KURUŞLARINA AİT SÖZLEŞME
Firmamız araçları lüks ve konforlu hizmet vermek için en uygun seçimler yapılarak hizmete sunulmaktadır. Bunun için servis aracı uygunluk belgesi bulunan firmamız araçları servis hizmeti vermesi için uygunluğunu kanıtlamıştır. Yapmış olduğumuz çalışmalarda kaliteli hizmet sunmak adına her türlü belge ve sertifikamız bulunmaktadır. Bu sayede tamamen profesyonel çalışma yaparak müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Servis Aracı Uygunluk Belgeleri
Servis Aracı Uygunluk Belgeleri

Servis araçlarımızın taşıma hizmeti vermek için uygun olduğunu gösteren belgemiz özellikle araç içerisinde gerekli olan her türlü donanıma sahip olduğumuzu ve aynı zamanda araçlarımızın güvenli bir şekilde ulaşım sağlanması için kontrollerinin yapıldığını göstermektedir. Hizmet verdiğimiz her araç aynı şekilde güvenli ulaşım sağlanması için gerekli olan her türlü iç ve dış donanıma sahip olarak çalışma yapılmaktadır.

Okul Servisi Oturma Planı

Okul servisi taşımacılığı sırasında öğrencilerin güvenli bir şekilde ev, okul veya dershaneden alınarak ulaşım sağlaması için okul servisi oturma planı etkili olmaktadır. Bu sayede öğrencilerin belirlenmiş olan plan üzerinde daha güvenli bir şekilde taşınması sağlanmaktadır. Her öğrencinin araç içerisinde belirlenen koltuğa oturması ve güvenlik için emniyet kemerinin bağlı şekilde yolculuk etmesi gerekir. Bu konuda personelimiz gerekli kontrolleri yaptıktan sonra ulaşıma başlandığında özellikle öğrencilerin güvenliği ön planda tutulmaktadır.

Okul Servisi Oturma Planı
Okul Servisi Oturma Planı

Vermiş olduğumuz hizmetlerde personelimiz tarafından alınan bilgilere göre hazırlanacak olan oturma planı öğrencilerin düzenli olarak aynı şekilde yolculuk etmesini sağlamaktadır. Bu sayede koltuk üzerinden yapılan sigorta işlemleri ile oluşabilecek her türlü duruma karşı mağduriyeti karşılanmaktadır. Sigorta işlemleri oturma planına göre yapıldığından ilk aşamada hazırlanması sağlanır.

Okul Servisi Nasıl Olunur – Okul Servisleri Nasıl Çalışır başlıklı yazımız ilginizi çekebilir.
Personel Servis Aracı Güzergâh Kullanım İzin Belgesi

Güzergâh Kullanım İzin Belgesi Müracaatı İçin Gerekli Belgeler

Güzergâh Kullanım İzin Belgesi Müracaatı İçin Gerekli Belgeler

Güzergâh Kullanım İzin Belgesi Müracaatı İçin Gerekli Belgeler;

 • İlgili Oda Faaliyet Belgesi/Belgeleri
 • Motorlu Araç Trafik ve Araç Tescil Belgesi
 • İstanbul’da başvuru tarihi itibariyle en az son 3 senedir ikamet ettiğini gösterir belge
 • Araçtaki tüm koltukları kapsayan Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigortası
 • Şoför olarak çalışacaklara ait Toplu Taşıma Aracı Kullanım Belgeleri
 • Servis Taşımacılığı Yetki Belgesi sahibi üzerine kayıtlı şoförlere ait Sosyal Güvenlik Kurumu belgeleri
 • İBB’nin belirleyeceği Toplu Ulaşım Yönetim Merkeziyle uyumlanmış araç takip sistemi ve kamera sistemlerine uygunluk belgesi
 • Toplu Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü Resmi İnternet Sitesinde örneği bulunan, öğrenci velisi ile taşımacı arasında yapılacak sözleşme, Şirket ile taşınan kurum (firma) arasında sözleşmeler
 • Okul Servis Taşımacılığı için, rehber personelin başvuru formunda beyanı, kimlik fotokopisi ve Servis Taşımacılığı Yetki Belgesi sahibi üzerine kayıtlı rehber personele ait Sosyal Güvenlik Kurumu belgesi
Güzergâh Kullanım İzin Belgesi
Personel Servis Aracı Güzergâh Kullanım İzin Belgesi
Personel Servis Kullanmak için Gerekli Belgeler Personel Taşımacılığı

https://servistasimaciligi.com/ web sitemizde 27 Mayıs 2017 tarihinde Personel Servis Kullanmak için Gerekli Belgeler Personel Taşımacılığı başlıklı yazımız kullanıcılara sunulmuştur.

Meva Turizm

Okul Servis Araçları Sürücüleri ve Personeli Eğitim Kursu

Okul Servis Araçları Sürücüleri ve Personeli Eğitim Kursu

Okul Servis Araçları Sürücüleri ve Personeli Eğitim Kursu4.7 (94.29%) 14 votes Okul Servis Araçları Sürücüleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir