Ana sayfa / Beylikdüzü Personel Servisi / Beylikdüzü Personel Taşımacılığı 444 1 392 Personel Servisi Beylikdüzü
Beylikdüzü Personel Taşımacılığı
Beylikdüzü Personel Taşımacılığı 444 1 392 Personel Servisi Beylikdüzü

Beylikdüzü Personel Taşımacılığı 444 1 392 Personel Servisi Beylikdüzü

Beylikdüzü Personel Taşımacılığı 444 1 392 Personel Servisi Beylikdüzü
5 (100%) 15 votes

Beylikdüzü Personel Taşımacılığı 444 1 392 Personel Servisi Beylikdüzü, istanbul Avrupa Yakası, iş yeri, fabrika, Beylikdüzü Personel Servis hizmetlerini İstanbul’da En iyi Servis Firması olarak sunmaktayız.

Personel Servisi Beylikdüzü

Kaliteli bir taşımanın güvenli bir şekilde yapılmasını amaç edinen bir firmayız.

Personel Servisi Beylikdüzü
Personel Servisi Beylikdüzü

Yakın dönemde kurulmasına rağmen misyon ve vizyonuna uygun bir şekilde, gerekli eğitimlerin tamamlanıp uygulanması üzerine, devamlılık gösteren Personel Servisi Beylikdüzü ilçesinde hizmet veren bir Servis Turizm firması kurumudur.

Beylikdüzü Personel Servis hizmetlerimizin amacı güzergâh üzerinde ilerleyerek müşterinin can güvenliğini sağlayıp ulaşmak istediği yere ulaştırmaktır. Aynı şekilde çalışanlarımızın da can güvenliği ile kusursuz bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Bu şekilde hayatını kolaylaştırmanıza yardımcı oluyoruz.

Beylikdüzü Personel Taşımacılığı 444 1 392

Meva Turizm LTD. ŞTİ. https://servistasimaciligi.com/ web sitesi üzerinden teknolojik olarak alt yapı ile yola ilk adımını güvenli bir şekilde atmıştır. Yeni araçlara sahip olup Beylikdüzü Personel Servisi araç sürücülerinin eğitimi tam olarak tamamlanmıştır. Araç sürücüleri gerekli olan yetki belgelerini almadan önce bir eğitim ve sınavdan geçmektedirler. Belge almaya hak kazanan sürücüler ancak ve ancak müşteri hizmetine sunulmaktadır. Belgelerin güvenilirliği çeşitli onaylardan geçmiştir aynı zamanda bir elektronik saklama sistemi içerisinde kayıtlıdır.

Beylikdüzü Personel Taşımacılığı 444 1 392 Personel Servisi Beylikdüzü

Vip servis taşımacılık hizmetleri, Okul, Öğrenci, Fabrika, Bireysel, Servis aracı kiralama

istanbul Avrupa Yakası Servis Firmaları

istanbul Avrupa yakası servis firmaları arasında lider olarak yer almakta olan firmamız müşteri memnuniyetinin yanında daha önemli bir unsur olan güvenlik düzeyleri üst seviyededir. Bu seviyelerin yılın belli dönemlerinde sıkı bir şekilde kontrol edilmişlerdir.

Herhangi bir kaza sonucu veya bir aksaklık sonucu oluşan tüm hasarlar maddi ve manevi olarak arklı sigorta şirketleri ile karşılanmaktadır.

iş yeri, Fabrika Personel Taşımacılık

Tüm araçlar güvenlik seviyesinin doğruluğu için sigortalanmıştır. İş güvenliği yasalarına uygun olarak üst düzey korumalı araçların günlük hareket sayıları, güzergah sistemleri sürücülük için gerekli belgelerin saklandığı teknolojinin üst seviyede kullanıldığı sistemden her an takip edilmektedir. Bu şekilde güvenilirlik konusunda herhangi bir sıkıntı şeffaflık derecesinde görülmektedir.

Okul, Dershane, Öğrenci, iş yeri, Fabrika Personel Taşımacılık hizmetlerimizde önemli adımlar bu sistemler sayesinde gerçekleştirilmektedir.

Beylikdüzü Personel Servis

Beylikdüzü Personel Servis
Beylikdüzü Personel Servis

Araç sürücülerimiz, güvenlik seviyesi ön planda tutularak seçilen kişilerdir. Bu kişiler, birçok eğitimi alıp gerekli eğitimler sonrası da sınavlara girerek uygun not sistemine bağlı kalınır ve sonuç olarak başarılı olan sürücüler reel ortamda sürüş hakkına sahip olurlar.

Beylikdüzü Personel Servis araçlarımızı kullanan arkadaşlarımız her türlü sürüş tekniklerinin, ilk yardım tekniklerinin dahi bilgileri eğitimlerde verilmektedir. Eğitimlerin sadece bilgi düzeyinde olmaması farkı ortaya koymaktadır. Şık ve temiz giyimleri ile müşteri memnuniyeti sağlamaktadırlar. Müşterilere karşı olan davranışları mesafeli ve saygılıdır.

Beylikdüzü Güzergah ve Rota

Kullandığımız özel ve uzmanlarımız tarafından hazırlanmış olan ve kullanılan yazılımlar aracılığı ile müşterilerin istedikleri istikametlere gönderilen personel servis taşımacılığı araçlarımız ile doluluk oranları azaltılarak daha rahat bir yolculuk olması sağlanmaktadır.

Beylikdüzü Güzergah ve Rota
Beylikdüzü Güzergah ve Rota

Müşterilerin ve personelinde yürüyüş mesafesinde kolayca ulaşabileceği bir rota belirleyip iki tarafında uygunluğuna önem veriyoruz. Personelin ve müşterinin gidecekleri mekânlara en yakın duraklar konulmuştur. Güzergâh çok kalabalık olmamalı, dar ve sık yollardan değil de daha geniş ve rahat yollardan oluşmalı, yakınlık mesafe açısından rahat olmalı hem zamandan hem de ekonomik açıdan sıkıntı geçmemeli gibi durumları göz önünde bulunduruyoruz.

Beylikdüzü Güzergâh ve rota durumunda herhangi bir sıkıntı olması durumunda önlemleri alıyoruz ve güzergâhlar üzerinde tekrar düşünüyoruz.

Beylikdüzü Personel Taşımacılık Fiyatlarımız

Personel taşımacılığında sayılan tüm özelliklerin, kriterlerin, denetimlerin, rotanın, güzergah mesafesinin, aracın giderlerinin, yakıtının ve daha fazlasını dikkate alarak belli bir fiyat biçilir. Araç bakımının olduğu durumlar, yolculuk mesafesinin uzak olduğu durumlar fiyata yansımaktadır.

Beylikdüzü Personel Taşımacılık Fiyatlarımız: Yolculuk sırasında ortaya çıkan hiçbir sorundan müşterilerimizden bir ücret talebinde bulunmayız. Ücretlendirmeleri, firmamızın ve müşterilerimizin en uygun ekonomik şartlarda olması için uygun koşullarda düzenlenmektedir. Misyon ve vizyonumuzda bu durumlar asla bulunmamaktadır.

Personel Servisi Fiyatlarımız

Güzergah üzerindeki durakların sayısı ve yerleri km olarak baz alınır. Firmamızın broşürleri ile fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ek ödeme durumu normal şartlarda kesinlikle istenmemektedir. Müşterilerimizin bu durumunu düşünmelerine, kaygılanmalarına gerek yoktur. Ancak akaryakıt fiyatı %30-40’ın üzerine çıktığı andaki alınan bir Personel Servisi Fiyatlarımız farklı ücret olabilir bu ücret de çok cüzi bir miktardır.

Personel Servisi Faturalandırma

Personel Servisi Beylikdüzü şöförlerimizin tüm özelliklerin, denetimlerin, kendi aralarında incelemelerin, temizlik ve giyimin her anın ayrı ayrı bir raporu tutulmaktadır. Bu raporlar üst düzey yöneticilere gitmektedir. Bu raporlar, yine rota yönü, cezalar, güzergâh, servis hizmeti, durak takipleri, araç bakımı, mola saatindeki verilen gıdalar göz önüne alınır. Yolculuk sürecinde yapılan tüm harcamalar ve kazanımlar an an takip edilir.

Personel servisi faturalandırmalar şirket sisteminde kâğıda dökülerek müşterilerimize verilir. Karşılıklı belli başlı mutabakat sonucunda, müşterimizin isteği üzerine onlara ulaştırırız. Raporlarımız plaka numaraları baz alarak yapılmaktadır. Hangi plakanın hangi yerde hangi anda olduğu tek tek rapor edilir.

Beylikdüzü Personel Servis Şöförleri Eğitim
  • Araç sürücülerimiz, ileri seviyede sürüş ve defansif sürüş eğitimlerini,
  • Etkili bir şekilde iletişim, diksiyon ve konuşma eğitimlerini,
  • Ortaya çıkan sorunları ve problemleri çözme ve yaratıcılık yani kreatiflik eğitimlerini,
  • Ani anda oluşan stresle başa çıkabilme ve yanıt verebilme eğitimlerini,
  • Kaza sonucu oluşan vakaların analizini yapabilme becerisini,
  • İş başı ve işteki oryantasyonun eğitimini,
  • Yangın tüpü, ilk yardım gibi eğitimleri,
  • Psikoteknik eğitimlerini,

Beylikdüzü Personel Servis Şöförleri Eğitimlerini yetkili mercilerden almaktadırlar.

Günlük Denetim

Araçlarımızın günlük denetimi yapılmaktadır. Hizmeti kullanan ve hizmet verilen tüm müşteriler ve personeller için yöneticileri atamaktayız. Yöneticilerin çeşitli görevleri vardır. Mesaiye başlama ve bitme sürelerini, müşteri ilişkilerini, servis araçlarını, denetimleri, cezaları, araç temizliklerini, ısıtma, soğutma ve kalorifer durumlarını, yeme içme menüsünü, servis duraklarını, kılık kıyafet durumunu, saygı mertebesini denetler ve bu denetlemeler sonucunda Beylikdüzü Personel Servis araçlarında olan aksaklıkları rapor ederek merkeze bildirir.

Beylikdüzü Personel Taşımacılığı 444 1 392 Personel Servisi Beylikdüzü

Meva Turizm Servis firmasına ait Beylikdüzü Personel Taşımacılığı 444 1 392 Personel Servisi Beylikdüzü başlıklı içerik 14 Ocak 2018 tarihinde https://servistasimaciligi.com/ web sitesinde yayımlandı.

Meva Turizm

Okul Servis Araçları Sürücüleri ve Personeli Eğitim Kursu

Okul Servis Araçları Sürücüleri ve Personeli Eğitim Kursu

Okul Servis Araçları Sürücüleri ve Personeli Eğitim Kursu4.7 (94.29%) 14 votes Okul Servis Araçları Sürücüleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara