Ana sayfa / Hizmetlerimiz – Meva Turizm – Personel Taşımacılığı istanbul
Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz – Meva Turizm – Personel Taşımacılığı istanbul

Hizmetlerimiz – Meva Turizm – Personel Taşımacılığı istanbul, Düğün Servis, Taşımacılığı, Hizmetleri, Organizasyon, VİP Transfer Hizmeti, Sahip olduklarımız, Servis Taşımacılık Lojistik, Servis Taşımacılığı ihaleleri, Servis Taşımacılık Şirketleri, Servis Taşımacılık Firmaları, Servis Taşımacılığı Ücretleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Meva Turizm

Toplu olarak bir yakınınızın düğününe mi gidecekseniz, mezuniyet töreniniz mi var konferansa mı katılmanız gerekiyor bunlar ve çok daha fazla hizmetleri sizin için sunmaktayız. Şehir içinde veya şehir dışında hiç fark etmeksizin sizlere hizmet sunmaktayız. Meva Turizm firmasına bağlı araçlarımız İstanbul’dan yola çıkan servislerimiz sizin isteğiniz doğrultusunda tüm Türkiye’ye hizmet sunmaktadır.

Personel Taşımacılığı istanbul

İstanbul’un nüfusunun çokluğu aynı zamanda İstanbul’da çalışan insan sayısının da çokluğu hakkında size ipucu verebilir. Bu mega kentteki çalışan sayısı çoğu nadide ilimizin nüfusundan bile daha fazla. Bu durum bir de İstanbul’un ulaşım ağı ile birleşince yaşanan trafiği siz hayal edin. İşte bu yüzden personel taşımacılığı istanbul ili apayrı bir öneme sahiptir. Bizler de firma olarak bunun farkındayız ve hizmetlerimizi ona göre belirliyoruz.

İstanbul karmaşasında ve yoğunluğuna yaşayan insanlar için en büyük çile maalesef ki trafik derdi. Trafiğin sıkışık olduğu saatlerde işten çıkmış olmanın verdiği yorgunluğun üzerine bir de trafikte yaşanan stres ve gerginlik sizi daha da yoracaktır. Üstelik trafikte kaybettiğiniz her dakika dinlenme vaktinizden çalınmaktadır. İşte servis hizmetimizle bu çileye dur diyebilirsiniz. Tek bir güzergâha mahkûm olmadan sizi en kısa yoldan güvenle evinize ulaştırmak bizim yegâne gayemizdir.

Hizmetlerimiz

Firma olarak önceliğimiz insanın gittiği her yere, ayağınızın bastığı her toprağa hizmet götürmek ve yıllardır bunun için çalışmaktayız. Çabalarımızın karşılığı olarak ise bugünlerde hemen her yere servis hizmetlerimiz mevcuttur. Artık iş ve okul servislerinden bahsetmeye bile gerek duymuyoruz. Geziye gideceğiniz zaman kişi sayınıza ve yolculuk türüne özel servis sağlamakta ve sizlere hizmet vermekteyiz.

Bir organizasyon yapmak istiyorsanız düşünmeniz gereken en son husus servis sorunu olmalıdır. Çünkü bize ulaştığınız takdirde yolculuk ile ilgili tüm huşuları sizin yerinize düşünüyoruz. Siz yolculukla ilgili gerekli bilgileri verin ve daha sonra arkadaşlarınızla, dostlarınızla yolculuğun gezmenin keyfini çıkarın.
Yolculuk boyunca tüm sorumluluk bizdedir ve tüm yolcularımızın güvenliği için üst düzey güvenlik önlemleri tarafımızca alınmaktadır. Tüm taşımalarımız hukuka ve prosedürlere uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Yolculuk boyunca tüm yolcularımız da tarafımızca sigortalanmaktadır.

Düğün Servis Taşımacılığı

Maalesef ki günümüzde pek çok çeşitli sebeplerle doğduğumuz topraklardan doyacağımız topraklara göç etmek durumunda kalıyoruz. Bu sebeple de akrabalarımızdan, dostlarımızdan ayrı düşüyoruz. Neyse ki düğün, bayram, cenaze gibi birlik beraberlik günleri var da dostlarla hasbıhal etme lüksüne erişebiliyoruz. İşte bizler de böyle önemli günlerde sizler ve dostlarınız arasında bir köprü olmak için çabalamaktayız.

Nişan, Söz, Nikah ve Düğün gibi mutlu günlerinizde sizinle neşenizi paylaşmak için düğün servis taşımacılığı hizmetimiz varken, cenaze gibi kara günlerde de mateminizi azaltmak için gayret göstermekteyiz.

Tüm bu yolculuklar şehir içi şehir dışı fark etmeksizin firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bizi arayıp fiyat teklifi almadan karar vermeyin.

Servis Taşımacılığı Hizmeti

Servisler artık trafikte karşılaştığımız taksiler, otobüsler kadar çok gördüğümüz araçlar. Bunun sebebi ise herkesin rutin olarak bir yerlere gitmek zorunda olması. Hal böyle olunca da özellikle belli saatlerde trafikte dershane, okul ve öğrenci, fabrika, kurumsal, personel servis taşıma araçlarına sıklıkla rastlanılmaktadır. Çünkü günümüzde servis taşımacılığı hizmeti asli bir ihtiyaç halini almıştır.

Araçlarımızın Genel Özellikleri

Araçlarımızın Genel Özellikleri

  • Araçlarda araç takip sistemi ve takograf bulunmalı.
  • Araçlarımız D2 belgesine sahiptir.
  • Vip araçlarda buzdolabı, görüntü ve özel ses sistemi bulunmaktadır.
  • Araçlarımız dizayn firmaları tarafından tamamen konfor amaçlı olarak dizayn edilmiştir.
  • Araç bakımları zamanında yapılmış, kontrol ve muayeneleri gün geçirilmeden takip edilir.
  • İstanbul, Ankara, İzmir ve bölge fark etmeksizin resmi makamlarca şehirler arası çalışma belgelerine sahiptir.
  • 6-9-16 Kişilik Minibüs, Minidüs, 27 kişilik yarım otobüs, 54 Kişilik otobüs ve kişiye özel VİP araçlar.
  • Organizasyonlarda kapasite fark etmeksizin araçlarımız 0 – 3 yaş arasındadır.

Bu hizmet sadece iş ve okul gibi belli başlı yerlerle sınırlı olmayıp, hayatınızın her alanında toplu olarak yapmak istediğiniz bir aktivitede size hizmet sunmaktadır. Gittiğiniz gezilerde, bazı hastane ve kurumlarda sık sık servise bindiğinizi fark ettiniz değil mi?

Sürekli tekrar eden ulaşımlarınız için servis kullanabileceğiniz gibi, bir defaya mahsus olan bir olay için de servis kiralamanız mümkündür.

Organizasyon Taşımacılığı Hizmeti

Bir organizasyon yapmak istiyorsanız düşünmeniz gereken en son husus servis sorunu olmalıdır. Çünkü bize ulaştığınız takdirde yolculuk ile ilgili tüm huşuları sizin yerinize düşünüyoruz. Siz yolculukla ilgili gerekli bilgileri verin ve daha sonra arkadaşlarınızla, dostlarınızla yolculuğun gezmenin keyfini çıkarın. Düğün, Gezi, Piknik, Tur ve Organizasyon taşımacılığı hizmetimiz için Meva Turizm (0212) 424 12 12

VİP Transfer Hizmeti

Toplantı, davet ve daha pek çok farklı amaç için iş alanında bireysel veya kurumsal VİP müşterilerin tercih ettiği hizmetlerimizden biridir. Bu sayede sizlere tahsis edilmiş olan araç ve şoför ile herhangi bir problem yaşamadan ulaşım sağlamanız yardımcı olunmaktadır.

VİP Transfer Hizmeti
VİP Transfer Hizmeti

Uzun veya kısa mesafelerde araç içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hizmet sizlere sağlanarak daha kaliteli sonuçlar elde etmeniz amaçlanmaktadır. Özel şöförlü VİP Transfer Hizmeti almak isteyenler bu konuda ki taleplerinizi Meva Turizm firmamıza iletebilirler.

Taşımacılık Servis Hizmetleri

Mesela okul ve iş servisleri uzun süreli olarak kiralanırken, tek seferlik olaylarda ise günlük veya haftalık olarak araç kiralama yada servis kiralamak da mümkündür. Birkaç günlüğüne düzenlenen okul gezileri ve ya iş gezileri için ya da günübirlik bir akrabanızın bir düğününe gitmek için taşımacılık servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bizler için önemli olan müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu sebeple servis ihtiyacınızı firmamıza bildirdiğiniz takdirde sizin ihtiyacınıza ve kullanım amacınıza en uygun olan servis, deneyimli şoförlerimizle beraber tahsis edilecektir.

Sahip Olduklarımız

Meva turizm olarak 2009 yılında itibaren personel taşımacılığı sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Personel taşımacılığı için güvenilir ve kaliteli hizmet vermek adına firmamız gerekli olan belgeleri alarak bu şekilde güvenilir, istikrarlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Servis hizmeti için Büyükşehir Belediyesinden alınan belgeler ile firmamız bu sektörde kurumsal çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Hizmete başladığımız ilk günden itibaren bu sektörde kurumsal çalışmalar ile personel taşımacılığı, öğrenci servis hizmeti, yolcu taşımacılığı ve daha fazlası için deneyimli şoförlerimiz ile çalışmalarımızı sürdürmektedir.

Servis Taşımacılık Lojistik

Hizmetlerimiz; Firma olarak her türlü servis taşımacılığı hizmetini müşterilerimize sunduğumuz gibi ayrıca lojistik destek konusunda da bu sektörde faaliyet göstermekteyiz. Servis taşımacılık lojistik destek isteyen ve özen gösterilmesi gereken bir iştir. Bu sebeple her geçen gün artan hizmetlerimiz arasına bir de lojistik destek sağlama seçeneğini ekledik. Bu sayede servislerle ilgili her türlü destek de müşterilerimize sağlanmaktadır.

Servis taşımacılığı hizmetimiz yalnızca şoförlük gerektiren bir iş değildir. Müşterilerin güvenliğini sağlamak adına araçların rutin bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Araçların teknik ve fiziki özellikleri sürekli kontrol edilmekte ve herhangi bir aksaklık oluşmadan gerekli müdahaleler yapılmaktadır. Araçlarımızda her zaman orijinal parçalar tercih edilerek muhtemel sıkıntılara fırsat verilmemektedir. Bu sayede hem olası bir kaza hem de yolda kalmayı gerektirecek bir arıza yaşanmamaktadır.

Servis Taşımacılığı İhaleleri

Firma olarak servis taşımacılık hakkındaki gelişmeleri, haberleri, yenilikleri ve teknolojileri itinayla takip etmekteyiz. Çünkü tüm bunlar firmamızın gelişimi için birer fırsattır. Yeni ufuklara yelken açmak, yeni müşteri çevreleri ile tanışmak için de servis taşımacılığı ihaleleri bizim için bir fırsattır. Bu sayede bizden hizmet almak isteyen yeni insanlara ulaşmamız çok daha mümkün olacaktır.

Öğrenci taşımacılığı, Servis taşımacılığı ihalelerine girerek her geçen gün müşteri çevremizi geliştirmekte ve yeni sektörlere de taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. Bu sayede bizler firmamızı günden güne geliştirirken sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerin kalitesini ve çeşitliliğini de arttırmak tayız. Firma olarak yıllar boyunca edindiğimiz tecrübe sayesinde müşterilerimizle diyalog kurarken çok daha dikkatli ve nazik davranmaktayız.

Servis Taşımacılığı Ücretleri

Servis taşımacılığı günümüzde yaygınlaşan bir sektör olduğundan ötürü ücretler de makul olmaktadır. Servislere ve servis taşımacılığı işine duyulan ihtiyaç nedeniyle talep çok olduğu için bu durum da fiyatlara bir denge olarak yansımaktadır.

Firma olarak bizler de servis taşımacılığı ücretleri belirlenmesi hususunda piyasa fiyatlarını baz alarak diğer etkenlerle birleştiriyor ve sizlere fiyat tarifesi sunuyoruz. Fiyatlarımız sunulan hizmetin özelliklerine göre de değişkenlik arz etmektedir. Ancak şartlar ve imkanlar ne olursa olsun önceliğimiz müşteriye sunabileceğimiz en avantajlı fiyatı uygulamaktır. Bu nedenle de ücret tarifelerimi hazırlanırken azami dikkat ve özen ile çalışmakta, titizlikle incelemeler yaparak sizlere bilgi vermekteyiz.

Servis Taşımacılık Şirketleri

Her konuda çeşitliliğin sağlandığı, her şeyin alternatifinin olduğu bir dönemde yaşıyoruz. Servis taşımacılık hizmetlerinde de her yerde olduğu gibi faaliyet göstermekte olan binlerce hatta milyonlarca firma var. Servis taşımacılık şirketleri arasında bizi diğerlerinden farklı kılan şey ise yıllara dayanan tecrübemiz ve bu işi özenle yapıyor olmamız.

Piyasada karşılaşabileceğiniz diğer firmalardan da hizmet alırken öncelikle dikkat edeceğiniz şey güven olsun. Çünkü unutmayın ki bu servislere herhangi bir şey değil, insan canı emanet edilmektedir. Bu sebeple kesinlikle güven duymadığınız firmalarla çalışmayınız. Herhangi bir anlaşma, sözleşme imzalamadan önce firmaya ilişkin ruhsat ve izinleri, diğer belgeleri görerek imzanızı atın.

Servis Taşımacılık Firmaları

Siz de firma seçimi yaparken servis taşımacılık firmaları arasından ihtiyacınıza en uygun olanı tercih etmeyi çalışın. Bizler firma olarak size her konuda hizmet sunmak için gerekli fiziki ve bilgi donanımına sahip olduğumuza inanarak çıktığımız bu yolda sizlere hizmet sunmaktan gurur duyarız. Herhangi bir servis taşımacılığı hizmetiniz için bir telefon kadar uzağınızdayız.

Hizmetlerimiz – Meva Turizm – Personel Taşımacılığı istanbul

Servis taşımacılığı konusunda faaliyet göstermekte olan küçük ya da büyük çapta bir çok firma mevcut. Kimileri edindiği birkaç araç vasıtasıyla küçük çaplı olarak bu işi yapmaya çalışsa da bizim gibi bu işi uzun zamandır yapan profesyonel pek çok firma da mevcut. hatta u işi yapan zincir firmalar her sektörde olduğu gibi bu sektörde de bir pay edinmiş durumda. Hizmetlerimiz – Meva Turizm – Personel Taşımacılığı istanbul 0212 424 12 12 Meva Turizm Limited Şirketi Tevfik Bey Mahallesi Merkez Cad. 34/A 34295 Küçükçekmece / İstanbul

Hemen Ara