Ana sayfa / Otobüs Kiralama / Düğün otobüsü kiralama istanbul Düğün Nişan Şoförlü Otobüs Kiralama
Düğün Otobüsü Kiralama
Düğün Otobüsü Kiralama

Düğün otobüsü kiralama istanbul Düğün Nişan Şoförlü Otobüs Kiralama

Düğün otobüsü kiralama istanbul Düğün Nişan Şoförlü Otobüs Kiralama
4.7 (93.6%) 25 votes

Düğün otobüsü kiralama istanbul Düğün Nişan Şoförlü Otobüs Kiralama, Düğünlere, Kiralık, Otobüs, için, Servis, Şehirlerarası Otobüs Kiralama hizmetlerimizden faydalanabilir Günlük, haftalık olarak şöförsüz yada şöförlü olarak midibüs, minibüs ve araç kiralama ücretleri için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

istanbul Düğün Nişan için Kiralık

Meva Turizm LTD. ŞTİ. olarak sizlere istanbul düğün nişan için kiralık otobüs hizmetleri sunmaktayız. Hizmet verdiğimiz araçlarımız İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine yolcu taşımacılığı yapmakta olup mükemmel hizmet kalitesi ile çalışmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin her türlü organizasyon ve etkinliği için özel olarak tasarlanmış araçlarımızla sunduğumuz otobüs kiralama hizmetlerimiz ile ister İstanbul içinde, ister İstanbul dışındaki etkinlik ve organizasyonlarınızda yolcu taşımacılığı sağlayabilirsiniz.

Meva Turizm LTD. ŞTİ.

Tevfik Bey Mahallesi Merkez Cad. 34/A 34295 Küçükçekmece / İstanbul

(0212) 424 12 12
(0212) 425 26 77

Fiyat teklifinizi e-posta ile almak istiyorsanız lütfen formdaki e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Gözat ...

En fazla 10MB büyüklüğünde dosya eklenebilir.

Lütfen bekleyin...

Düğün otobüsü kiralama

Kalabalık misafir gruplarınızın taşınması özellikle söz, kına, nişan gibi organizasyonlarda en çok düşünülen konudur. Onca kalabalığın taşınması, özellikle de büyük şehirlerde çok büyük külfet olduğu gibi zaman kaybına da sebep olmaktadır. Sizi bu sorunlardan kurtaracak, size rahat bir nefes aldıracak olan düğün otobüsü kiralama hizmetlerimizle sizlere en mutlu gününüzde eşlik etmekten büyük keyif duymaktayız.

Şoförlü Otobüs Kiralama

Piknikten geziye, turizmden özel günlerinize her türlü kalabalık etkinliğiniz için şoförlü otobüs kiralama hizmetleri veriyoruz. Sizler için özel tasarlanmış, her biri son model olan araçlarımızla, deneyimli şoförlerimizle İstanbul’da bütün organizasyonlarınız için uğrayacağınız tek adres olarak hizmet sunmaktayız.

Piknik ve gezi organizasyonları

Siz organizasyonunuzu tamamlayın ve bizi arayın; etkinliğiniz için konuklarınızı en konforlu, en hızlı ve en güvenilir şekilde servis taşımacılık işlemini bize bırakın. Sizlere günün her saati hizmet veren çağrı merkezimiz ve güler yüzlü ekibimiz ile organizasyonlarınızı keyifle eğlenceye dönüştürelim.

Özel günleriniz, piknik ve gezi organizasyonlarınız, deplasman maçları, turizm seyahatleriniz, kurumsal organizasyonlarınız için kalabalık gruplara özel son model ve son donanımlara sahip araçlarımızla hizmetinizdeyiz.

Sizlere haftanın her günü ve günün her saati hizmet veriyor, etkinlik ve organizasyonlarınız için size eşlik ediyoruz.

Otobüs Kiralama Servis Firması

Şimdiye dek sayısız müşterimizin organizasyonu için Otobüs Kiralama Servis Firması olarak hizmet verdik ve hepsinden tam puan almayı başardık. Kalabalık grupların yolcu taşımacılığını yapmak için klimalı, konforlu, güvenlikli ve donanımlı araçlarımız mevcuttur. Farklı sayılardaki yolcu kapasitelerine uygun olarak bulabileceğiniz yüzlerce araçlık filomuz ile seyahat etmek adeta bir eğlenceye dönüşüyor.

Otobüs Kiralama Servis Firması
Otobüs Kiralama Servis Firması

Araçlarımız şehir içi ve şehirlerarası yolculuk yapmanız için özel olarak tasarlanmıştır ve şoförlerimiz de son derece deneyimlidir.

Düğün otobüsü kiralama İstanbul

Düğün otobüsü kiralama İstanbul ve şehirler arası illere verdiğimiz hizmetlerimizden talep ederek;

  • Zaman kaybetmez, tek bir araçla istediğiniz yere yolculuk sağlayabilirsiniz.
  • Misafir sayınıza göre uygun büyüklüklerde otobüslerden temin edebilirsiniz.
  • İster şehir içi, ister başka şehirlerdeki misafirleriniz ve düğünleriniz için otobüs kiralayabilirsiniz.
  • Düğün, nişan gibi organizasyonlarınızda konuklarınızı rahat, hızlı ve güvenli şekilde transfer edersiniz.
  • Klimalı, hijyenik ve teknolojik anlamda son donanımlara sahip araçlarımızla yolcularınıza maksimum konfor sağlarsınız.
  • Ekonomik fiyatlarla otobüs kiralama hizmetleri alır; en mutlu gününüzde mutluluğunuzu taçlandıracaksınız.

Düğün Otobüs Kiralama

Sizlere en mutlu gününüzde eşlik ediyoruz! Düğün organizasyonlarının en zor kısmı olan yolcu taşımacılığı bizimle çok kolay ve keyifli bir hal alıyor. İstanbul gibi büyük şehirlerde bu tip kalabalık organizasyonlar için en doğru şey düğün otobüs kiralama hizmetlerinden yararlanmaktır. Böylece en kısa sürede, en güvenli ve en konforlu şekilde konuklarınızı düğün salonlarına ve evlerine taşıma işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

Otobüs Kiralama Hizmetlerimiz

Meva Turizm Firması olarak Kına, nişan gibi organizasyonlarınız için tercih edeceğiniz otobüs kiralama hizmetlerimizi aynı zamanda cenaze, seyahat, gezi gibi etkinlikleriniz için de otobüs kiralama firması olarak bizleri tercih edebilirsiniz.

Otobüs kiralama hizmetlerimiz
Otobüs kiralama hizmetlerimiz

Araçlarımızın tamamı;

  • Anti alerjik filtreye sahip klimalarla donatılmış
  • Güvenlikli, konforlu ve teknolojik donanıma sahip
  • Dilediğiniz takdirde ikramlıklar da bulunduran araçlardır.
Her türlü gezi, piknik, nişan, cenaze, seyahat gibi etkinlik ve organizasyonlarınız için otobüs kiralama hizmetlerimizden yararlanabilir, şehir içi ve şehirlerarası yolculuklarınızı yapabilirsiniz.

Düğünlere Kiralık Otobüs

Siz değerli müşterilerimizin en mutlu gününde yanınızdayız. Her türlü etkinlik, piknik, kına ve nişan organizasyonlarınız için düğünlere kiralık otobüs hizmetleri vermekteyiz. Bu mutlu gününüzde kalabalık misafirlerinizi dert etmenize gerek yok!

İster şehir içi, ister şehirler arası her türlü düğün organizasyonunuz için bir telefon uzağınızdayız.

Düğün organizasyonları

Düğün organizasyonlarınızda konuklarınızın taşınması için sizlere son model araçlarımızla hizmet veriyoruz. Araçlarımız temiz, hijyenik, teknolojik donanımlara sahip ve klimalıdır. Araçlarımızda yolcu koltuklarının ve aracın bütün güvenlik önlemleri alınmış olmakla birlikte konforlu olması için özel olarak dizayn edilmiştir. Sizlere en keyifli ve en konforlu yolculuk imkânını sunan son model araçlarımızla kalabalık gruplarınızı dert etmenize gerek yok.

Düğün için Otobüs Kiralama

Düğün planınızı yaptınız, her şeyi ayarladınız ancak misafirleri nasıl ulaştıracağınız dan emin değilseniz doğru adrestesiniz. Sizlere servis taşımacılık, nişan, kına, piknik, asker uğurlaması, gezi, turizm seyahatleri, öğrenci ve personel taşımacılığı gibi her türlü yolcu taşımacılığı hizmeti sunan firmamız ile kaliteli servis hizmeti vermekteyiz. Sizlere sunmuş olduğumuz düğün için otobüs kiralama hizmetlerimiz ile organizasyonlarınız için en konforlu, en güvenli ve en ekonomik hizmetleri vermekteyiz.

Düğün için otobüs kiralama fiyatları
Düğün için otobüs kiralama fiyatları

Turizm Organizasyon Araç Kiralama

Şehir içindeki düğün organizasyonlarınız başta olmak üzere şehirler arası, Turizm Organizasyon Araç Kiralama ve tur organizasyonlarınız için bir telefon uzağınızda olan firmamız sayesinde kolay, ekonomik ve güvenli bir şekilde yolcu taşımacılığı yapabilirsiniz. Araçlarımız deneyimli şoförler tarafından kullanılmakta olup tüm gerekli belge ve önlemlere sahiptir.

Düğün için Servis Kiralama

Sizlere düğün için servis kiralama hizmeti sunan firmamız İstanbul’un en geniş otobüs filosu ile servis taşımacılığı ve yolcu taşımacılığı ihtiyaçlarınız %100 karşılamaktadır. Araçlarımızın her biri son model olmakla birlikte farklı sayılarda yolcu kapasitelerine cevap verecek niteliktedir.

Düğün için servis kiralama
Düğün için servis kiralama

Siz bütün planlamanızı yaptıktan sonra bize ulaşın, yeter! Biz bir telefon uzağınızdayız. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine servis sunmaktayız.

Düğün organizasyonları

Siz değerli müşterilerimizin her türlü organizasyonu için keyifle hizmet vermekteyiz. Araçlarımızın her birisi sizlerin ihtiyaçları için özel olarak donatılmıştır ve düğün organizasyonlarının da konuklarınızın transferini hızlı ve güvenli şekilde sağlamaktadır.

Deneyimli şoförlerimiz ve Karayolları Yönetmeliğine uygun araçlarımız ile düğün organizasyonlarınız için size keyifle eşlik ediyoruz.
Otobüs Günlük Kira Bedelleri

Sizlere sunduğumuz otobüs kiralama hizmetlerimiz İstanbul’daki en kaliteli araçları en ekonomik fiyatlarla sunmayı hedefler. Sizlere dilediğiniz süre kadar otobüs kiralama hizmeti sunuyoruz ve sunduğumuz hizmetlere karşılık oldukça cüzi otobüs günlük kira bedelleri talep ediyoruz.

Düğün otobüsü kiralama, servis aracı kiralama ve Kiralık Otobüslerimizin fiyatları; sizlerin ihtiyaç duyduğu araç büyüklüğü, araç modeli, kiralayacağınız süre, dilediğiniz ekstra özellikler gibi birtakım özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle net bir fiyat bilgisi almak için lütfen size 7 gün 2 saat hizmet veren çağrı merkezimiz ile iletişime geçiniz.

Araçlarımızda sizlerin talebi doğrultusunda ikramlık yiyecekler, sıcak – soğuk içecekler de bulundurmaktayız, kiralama sözleşmesinde belirttiğiniz özelliklere göre otobüs kiralama fiyatlarımız da değişmektedir.
Şehirlerarası Otobüs Kiralama

Sizlere Düğün otobüsü kiralama, otobüs kiralama hizmetlerinde sınır tanımayan firmamız sadece İstanbul için değil şehirlerarası otobüs kiralama hizmetlerini de sunmaktadır. Otobüslerimiz deneyimli şoförlerimiz tarafından kullanılmakta olup şehirler arası yolcu taşımacılığı belgelerine sahiptir.

Şehirler arası hizmet

Bütün araçlarımız sizlere uzun yolculuklarınızda konfor sağlamak üzere tasarlanmıştır. Koltuklarımız son derece konforlu olmakla beraber aynı zamanda da yüksek güvenliklidir.

Düğün otobüsü kiralama; araç içi hizmetlerimiz arasında ise anti alerjik özelliğe sahip klimalar, yolcuların kullanımı için internet bağlantılı tablet bilgisayarlar, şarj üniteleri ve talebiniz doğrultusunda ekleyebileceğiniz ikramlıklarımız ve sıcak – soğuk içecek servislerimiz de vardır.

Her tür organizasyonlarınızı şehirler arası hizmet veren otobüslerimiz ile kaliteli, güvenli ve keyifli bir yolculuğa merhaba deyin!

Düğün Otobüsü Kiralama İstanbul Düğün Nişan Şoförlü Otobüs Kiralama

servistasimaciligi.com web sitesinde 22 Haziran 2017 tarihinde Düğün Otobüsü Kiralama İstanbul Düğün Nişan Şoförlü Otobüs Kiralama başlıklı yazı yayımlandı. Her türlü soru ve Düğün otobüsü kiralama bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.

Meva Turizm

Okul Servis Araçları Sürücüleri ve Personeli Eğitim Kursu

Okul Servis Araçları Sürücüleri ve Personeli Eğitim Kursu

Okul Servis Araçları Sürücüleri ve Personeli Eğitim Kursu4.7 (94.29%) 14 votes Okul Servis Araçları Sürücüleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara