Ana sayfa / Okul Servisi / Okul Öğrenci Taşımacılığı istanbul Okul Servisi Meva Turizm
Okul Öğrenci Taşımacılığı
Okul Öğrenci Taşımacılığı istanbul Okul Servisi Meva Turizm

Okul Öğrenci Taşımacılığı istanbul Okul Servisi Meva Turizm

Okul Öğrenci Taşımacılığı istanbul Okul Servisi Meva Turizm
4.9 (97.14%) 7 votes

Okul Öğrenci Taşımacılığı istanbul Okul Servisi Meva Turizm, istanbul, Personel, taşıma, şirketleri, ücretleri, fiyatları, yönetmeliği hakkında bilgiler yer almaktadır.

istanbul Okul Servis Firmaları

istanbul Okul Servis Firmaları ve Okul servis şirketleri arasında lider konumdaki firmamız, İstanbul’un tüm ilçelerinde 7/24 servis sağlamakta, bunu sözleşmeli biçimde gerçekleştirmektedir.

istanbul Okul Servis Firmaları
istanbul Okul Servis Firmaları
Okul taşımacılık yönetmeliği kapsamında sunulan hizmetlerimizde öğrencilerin güvenli ulaşımı için gereken detaylar eksiksiz uygulamaya alınır. Firmamız tüm taşımacılık yetki belgesi ve evraklarına sahiptir.

Okul Öğrenci Taşımacılığı

İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası olmak üzere tüm semt ve mahallerinde Okul Öğrenci Taşımacılığı hizmetimiz ve fiyatlarımız için firmamızı arayabilirsiniz. İrtibat: 444 1 392

Meva Turizm

Meva Turizm olarak sizlere Personel, Öğrenci, Okul, Organizasyon, Gezi, Piknik, Düğün için otobüs kiralama, Toplantı, Seminer ve diğer ihtiyaçlarınız için her türlü servis taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Personel Taşımacılığı İstanbul

İstanbul’da Avrupa ve Anadolu yakasında personel taşımacılık hizmeti veren firmamız, bunu personel taşımacılığı konusunda gerekli tüm evraklara ve yetki belgelerine sahip olarak yapar. Sizden alınan detay bilgiler doğrultusunda sözleşme hazırlanmakta ve garantili fiyatlarla hizmet sunulmaktadır.

Köprü ve otoyol için diğer bazı firmalarda olduğu gibi talepte bulunulmaz.

istanbul özel servis şirketleri

Okullarda kalabalık şekilde ulaşım sağlanması gerektiğinde istanbul özel servis şirketleri arasında lider olarak yer almakta olan firmamızdan özel servis hizmeti alabilirsiniz.

İstanbul’un tüm ilçelerinde 7/24 talepte bulunabileceğiniz firmamız, tüm yetki belgeleri ve taşımacılıkla ilgili evraklara sahiptir. MEB tarafından sunulan taşımacılık yönetmeliğine uygun biçimde hizmet verir.

Okul Öğrenci Taşıma Ücretleri

Okul öğrenci taşıma ücretleri sizlerden gelen taleplerin firmamız tarafından değerlendirilmesi sonrasında belirlenmektedir. Öncelikle teklif alarak ve teklif için gereken bilgileri doldurarak daha net fiyatlar öğrenilebilir. Ancak firmamız İstanbul’da tüm ilçelere hizmet veren ve otoyolla köprülerde ekstra taleplerde bulunmayan garantili bir servis sunmaktadır.

Okul Öğrenci Taşıma Ücretleri
Okul Öğrenci Taşıma Ücretleri

Verilen bilgilerle sözleşme hazırlanır ve bu kapsamın dışına çıkılmadan en uygun Okul Öğrenci Taşıma Ücretleri ile hizmet sağlanır.

Öğrenci Taşımacılığı Fiyatları

Firmamız tarafından belirlenen öğrenci taşıma fiyatları, kişi sayısı, nereden ulaşım sağlanacağı gibi etkenlere bağlı olarak değişmektedir. Öğrenci Taşımacılığı Fiyatları ve Ücretlendirmede sözleşmede yer alan fiyatlar dışında otoyol ve köprü gibi nedenlerle değişken rakamlar istenmez.

Okul Servisi Yönetmeliği

Öğrenci taşıma hizmetini alabileceğiniz firmamızda Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen yönetmelik temel alınmaktadır. Bakanlık, öğrencilerin güvenli bir şekilde okula gitmesi ve evlerinden okula gelmesi için firmalara ve öğrencilere bazı yaptırımlar uygular. İstanbul’daki tüm ilçelere hizmet veren firmamızdan yetki belgeli ve prosedüre uygun şekilde hizmet alabilirsiniz.

Öğrenci Taşımacılığı İstanbul

Öğrenci Taşımacılığı İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasındaki tüm ilçelerde öğrenci taşımacılığı hizmeti veren firmamız, tüm yetki belgesi ve evraklara sahip olmakla beraber MEB tarafından belirlenen taşımacılık yönetmeliğine uygun biçimde hizmet verir. Kişi sayısı, güzergâh ve saatler kapsamında bir teklif hazırlandıktan sonra onay alınması sonrasında sözleşme yapılır. Bu sözleşme garantili ulaşımın belgesi olarak değerlendirilebilir.

Öğrenci ve Personel Taşımacılığı

Okul ve iş yerlerinde zamanlama son derece önemlidir. Kalabalık yerlerde sistemin işleyişinde aksama olmaması için firmamızdan Öğrenci ve Personel Taşımacılığı servis hizmeti alabilirsiniz. İstanbul’da her iki yakadan başvuru yapabilir ve teklif alarak sonraki aşamaya geçebilirsiniz.

Öğrenci ve Personel Taşımacılığı
Öğrenci ve Personel Taşımacılığı

Firmamızdaki hizmetler sözleşmeli ve D yetki belgeli olarak verilmektedir. Köprü ve otoyollar için değişken fiyatlandırma söz konusu değildir. Firmamızın diğerlerinden ayrılan özelliği de budur.

Okul Öğrenci Taşıma Gezileri

Öğrenciler kalabalık olarak bir yerden başka bir yere hareket edeceği zaman firmamıza başvuru yaparak gezi taşımacılığı talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul’un tüm ilçelerinde yer alan okullar için başvuru gerçekleşebilmektedir.

7/24 yapılan başvurularla MEB taşımacılık yönetmeliği kapsamından dışarı çıkılmadan Okul Öğrenci Taşıma Gezileri için servis verilmektedir.

Okul Öğrenci Taşıma Telefon

Okul taşımacılığında lider konumdaki firmamız İstanbul’un tüm ilçelerinde servis vermektedir. MEB mevzuatından dışarı çıkmayan firmamızda öğrencilerin telefon bilgilerine önem verilmektedir. Güvenlik açısından ve gerektiği zaman belirlenen geç kalma süresinde ulaşım sağlanabilmesi adına bu durumun hassasiyeti dikkate alınmaktadır. Firmamız güvenli taşımacılık kurallarının dışına çıkmaz. İşleyişin aksamaması için de öğrencilerden bekletme sürelerine dikkat etmelerini ister.

Öğrenci Servis Taşımacılığı Yönetmeliği

Milli Eğitim Bakanlığı öğrenci taşımacılığı sırasında uygulanması gereken kurallarla ilgili yazı yayımlamıştır ve buna uyulmasını şart koyar. Yasal olarak tüm prosedüre uyan firmamız, konu hassasiyetini sadece kağıtta bırakmakta, uygulamada da gereken hassasiyeti göstermektedir.

Okul servis firmaları istanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında hizmet veren şirketler arasında lider olarak yer almakta olan firmamız; öğrenci taşımacılığı için gerekli belgelere sahiptir.

Okul Öğrenci Taşıma Sözleşmesi

Firmamıza öğrenci taşıma konusunda başvuru yaptığınızda sizden önce kişi sayısı, güzergâh, saat gibi detaylar alınır ve sonra bir teklif sunulur. Bunun kabul edilmesi halinde belirlenen süre içinde geçerli olmak üzere, aynı zamanda fiyatların da garantisi olan bir okul öğrenci taşıma sözleşmesi hazırlanır.

Firmamız fiyatlandırma konusunda fark yaratan şekilde Anadolu ve Avrupa yakası geçişlerinde köprü ücreti için değişken politika benimsemez. Fiyat sözleşmedeki fiyattır ve garantilidir.

Okul Servis Yönetmeliği

Öğrenci taşımacılığında derin bir hassasiyetle hareket eden firmamız, servis yönetmeliği kapsamında hizmet vermektedir. Bu yönetmelik hem firma genel hizmet politikası hem de Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenmiştir. Güvenli ve sorunsuz bir taşıma için söz konusu kuralların gerçek hayatta karşılığının bulması hedeflenir.

Okul Servis Araçları Yaş Sınırı

Öğrencileri taşıyan Okul Servis Araçları Yaş Sınırı, yönetmelik gereği 12 yaş sınırıyla hizmete sunulmaktadır. Firmamız bu kurala uygun bir şekilde filo oluşturmuş ve yasal süreç konusunda hassasiyet göstermiştir.

Okul Servis Araçları Nereye Şikâyet Edilir

Firmamız yasal prosedürle ilgili konularda hassasiyet içerisindedir. Tüm yetki belgeleri ve evraklara sahiptir, ayrıca yönetmelik dışına çıkmadan hareket eder. UKOME, okul servis araçlarıyla ilgilenen bir kurum olarak müşterilerimizden gelen şikâyetleri değerlendirmektedir.

Okul Öğrenci Taşımacılığı istanbul Okul Servisi Meva Turizm

https://servistasimaciligi.com/ web sitesinde bulunan Okul Öğrenci Taşımacılığı istanbul Okul Servisi Meva Turizm sayfamızda bulunan bilgileri sizler için derledik.

Meva Turizm

Okul Servis Araçları Sürücüleri ve Personeli Eğitim Kursu

Okul Servis Araçları Sürücüleri ve Personeli Eğitim Kursu

Okul Servis Araçları Sürücüleri ve Personeli Eğitim Kursu4.7 (94.29%) 14 votes Okul Servis Araçları Sürücüleri …

2 yorumlar

  1. Mrb ben okul hostesliği yapıyorum Yakuplu da ikamet ediyorum ve hosteslik işi arıyorum 15 gün oldu işten çıkalı çıkma sebebim evimi taşıdım mesafe uzak oldu yol parasını veririz dediler fakat sonra fikir değiştirdi yarısını veririz dediler bu yüzden çıktım bana uygun boşluk olursa sizinle çalışmak isterim tşkler

    • Servis Taşımacılığı

      Merhaba Nihal Hanım,
      İletişim bilgilerinizi info@mevaturizm.com.tr adresine gönderirseniz sistemimize kayıt oluşturalım. Akabinde ilk uygun iş pozisyonunda yetkili arkadaşlar sizinle iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara